Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@tarasnice25 píše:
Když tady to je složitější.. pořád někdo doma je právě
No a? Jseš dospělá, normálně si najdi bydlení, sbal se a jdi. Nikomu to nemusíš vysvětlovat.
@aiwwa píše:
No a víš o tom, že nemusíš poslechnout?
Při psychickém nátlaku?
Tady mě napadá spousta otázek. Oni jsou jako kdo? Kde ses u nich vzala, adoptovali tě? Oni tě nějak živí? Když odejdeš, budeš mít z čeho žít?
@tarasnice25 píše:
Samozřejmě že tohle všechno můžu. Ale věř tomu že být v mé situaci taky by si neděl(a) jak s tím naložit
Možná bych si poradila jinak. Taky jsem byla student s přítelem. Co jim dlužíš?
@tarasnice25 píše:
Při psychickém nátlaku?
No, budeš muset holt odejít. Co jiného poradit. Jestli ti někdo ubližuje, tak policie, bílý kruh bezpečí.
Takže převedeno do řeči dospělých - před pár lety Tě vyhodila vlastní rodina a někdo se Tě ujal. Chtějí pl Tobě přiložit doma ruku k dílu, aby ses vracela v nějakou normální hodinu a chtějí, abys zůstala, dokud neodmaturuješ, protože si (asi celkem oprávněně myslej), že jen ve vlastní režii bude větší riziko, že tu školu nedoděláš?
Z čeho s tím přítelem budete žít? Platit nájem, jídlo apod.
Jasně, jsi dospělá, odejít můžeš kdykoliv, ale fakt to je takový teror anebo jenom normální požadavky na středoškoláka. ![]()
Dobrý den,
diskuzi uzamykám na žádost zakladatelky.
Přeji krásný den,
Kačka
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat