Tragická smrt rodičů

382
8.4.17 20:37

Tragicka smrt rodicu

Ahoj chtěla bych se znekym podelit o tom co se mi stalo v detstvi najde se nekdo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4877
8.4.17 20:38

Klidně to sem napis, je tu spousta chapajicich ženských. Uleví se ti a treba najdeš nekoho, kdo si prošel podobnou tragédií :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
8.4.17 20:40

Ahoj, klidně písni :hug: Ráda si to posledchnu a třeba pomůžu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
8.4.17 20:42

@adriana29
Rada te vyslechnu. A treba ti budu moct i nejak pomoci :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
8.4.17 20:46

Miuj pribeh se stal 2.5.1996 tehdy mi bylo 10let.Sla jsem rano do skoly jako každý den v tom jsem necekala co se stane.Byla treti vyucovaci hodina když do tridy prisla reditelka skoly a zavolala jsi naší tridni ucetlku na chodbu, kdyz se vratila zpet tak plakala nikdo netusil proc, pak si me zavoala ze musíme jit do kancelare reditele.Tam si prome prijeli maminky rodice a ja rekla ze nemuzu nijak snimi odject ze musim domu aby me rodice nehledali. Odvezli me k tatkovo sestre a tam mi rekli ze naší měli tragickou autonehodua ze naší umreli. Neverila jsem tomu vecer jsme jeli domu pro věci a ja verila ze je tam potkam ale skutecne tam nebily. Pak jse pochopila ze je to pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4877
8.4.17 20:49
@adriana29 píše:
Miuj pribeh se stal 2.5.1996 tehdy mi bylo 10let.Sla jsem rano do skoly jako každý den v tom jsem necekala co se stane.Byla treti vyucovaci hodina když do tridy prisla reditelka skoly a zavolala jsi naší tridni ucetlku na chodbu, kdyz se vratila zpet tak plakala nikdo netusil proc, pak si me zavoala ze musíme jit do kancelare reditele.Tam si prome prijeli maminky rodice a ja rekla ze nemuzu nijak snimi odject ze musim domu aby me rodice nehledali. Odvezli me k tatkovo sestre a tam mi rekli ze naší měli tragickou autonehodua ze naší umreli. Neverila jsem tomu vecer jsme jeli domu pro věci a ja verila ze je tam potkam ale skutecne tam nebily. Pak jse pochopila ze je to pravda.

Pane bože :hug: je mi to líto, takový šrám v srdci zůstane navždy. Ale rodiče by jistě nechtěli, aby ses trápila, rádi by tě viděli šťastnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
8.4.17 20:51

Nejvic me boli to mam tri deti a nikdy nepoznaj babicku z dedou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
8.4.17 20:53

Oba rodice bily mlady mamce bylo 33let a tatkovy mělo bejt 5.5 40let.Tri dny po tragedii jsme mely slavit tatinkovo narozeniny :srdce:

Příspěvek upraven 08.04.17 v 20:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
8.4.17 20:53

@adriana29
Je mi to nesmirne lito. Nebudu psat, ze to muselo byt strasne. Protoze si to ani v nejmensim neumim predstavit.
Ale.jak tu nekdo psal, rodice by na tebe jiste ted byli pysni a prali by si, aby jsi byla stastna.
Je neco, co pro tebe mohu udelat?
Jak ted zijes? Co mas rada?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 20:55

@adriana29 Tohle je opravdu strašný :( je mi líto co se stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
@adriana29 píše:
Nejvic me boli to mam tri deti a nikdy nepoznaj babicku z dedou.

Třeba ti jsou tví rodiče nablízku a chrání tvou rodinu, kdo ví, proč se to stalo. Drž se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639

@adriana29
Hidne s detmi o babi a dedovi mluv.Ja take nepoznala prababicku(vim, ze je to rozdil).Nicmene babi mi o ni hodne vypravi a ja to moc rada posloucham.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
8.4.17 20:56

Jmenuji se Renata ziju docela dobře. Mam rada sve deti a svého pritele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
8.4.17 20:58

Ono se to mělo stat tatka byl u kartarki a ta mu predpovedela ze se 40citky nedozije a tak se stalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
8.4.17 21:01

Prave se to blizi a me se sviji zaludek a boli me bricho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu