Jsem těhotná a přítelovi jsem lhostejná

Anonymní
4.4.17 14:03

jsem tehotna a pritelovi jsem lhostejna

Ahoj. Zajimal by me vas nazor na nas. S pritelem jsme 2roky. Mam dceru s predchoziho vztahu ktere je 5let. Priteli je 26 me 25. Zijeme pul roku v pronajmu. Momentalne jsem bez prace ale jiz brzy mam nastoupit. Pritel ma velke prijmy a ruznorodou pracovni dobu jako osvc. Najem a jidlo jsme platily na pul. Skolku celou ja. Zacal platit skoro vse sam. Ma svuj denik prijmu a vydaju a kdo mu dluzi. Objevila jsem se tam ja ze mu dluzim za 2 najmy a pripisuje mi tam i drobnosti v radech desitek korun a secte mi to. Ja bych chtela dite on ne. Nedaval si pozor a bylo mu to takrka jedno. Bum a zjistila jsem ze jsem v 6tt. Pritel o tom nevi ale nenapadne jsem se ho ptala co by delal kdybych byla tehotna. Odpovedel ze by me poslal na potrat nebo ze se odstehuje a at nepocitam stim ze bude platit. Pritom se nam povedlo otehotnet kdyz jsme se znali vazne kratce ale potratila jsem…rekl mi ze za pul roku za rok o tom bude mozna premyslet. Posledni pul rok si neustale zmenuje heslo na telefonu a vsechny aplikace ma zamcene (nelezla jsem to do telefonu) mam obavy ze je mi neverny ale nemam si to jak overit. On samozrejme tvrdi ze ne. Nevim co mam ted delat. Kdyz se ho ptam jestli me miluje tak rekne to vis ze jo ale uz si ani nepamatuji kdy mi to rekl. Sex mame minimalne ze nema ani chut ze jsem mu lhostejna ze nema duvod se snazit. Nevim jak dal. Miluji ho ale nezmenim ho. Nevim jak se mam vic snazit…kdyz jemu je vse jedno. Kvuli nemu jsem prisla o vsechny kamaradky a nikam me nechce poustet a porad mi kouka prez rameno kdo volal a komu pisu. Vsichni mi rikaji ze je sebestredny sobecek ale ja ho miluji. :,(
Anonym N.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4.4.17 14:08

Tak když ho miluješ, tak se mu musíš podřídit. :pankac:
Sobeček ti bude psát na papír měsíční náklady a ty budeš cálovat.
Výchova? Z jeho strany? Nepřipadá v úvahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
4.4.17 14:13

Dost mne překvapuje to těhotenství v takovém vztahu. Rozhodně bych to v tvé situaci nenechala na něm a chránila se sama. Vztah nemá smysl, s dítětem zůstaneš sama a ani pokud nenastoupíš honem do práce a nezůstaneš tam aspoň do konce zkušebky tak můžeš zapomenout na mateřskou- do konce ochranné doby nenastoupíš na mateřskou předpokládám.
Já bych se s chlapem rozešla ale co s těhotenstvím to nevím. Ale i když mne tu většina uživatelek ukamenuje tak bych zvažovala potrat. Podle toho co píšeš není úplně vhodná doba na druhé dítě. :nevim: :nevim:

Příspěvek upraven 04.04.17 v 14:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
4.4.17 14:13

Ja jen ziram, jake existence jsou svepravne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 14:17
@hudečice píše:
Tak když ho miluješ, tak se mu musíš podřídit. :pankac:
Sobeček ti bude psát na papír měsíční náklady a ty budeš cálovat.
Výchova? Z jeho strany? Nepřipadá v úvahu.

Přesně: „Když ji miluješ, není co řešit…“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 14:21

Proč ses nechranila ty? No pozdě, ale do budoucnosti bych s partnerem nepocitala. Dokážeš dítě uživit sama? Pokud ne, těhotenství bych ukončila a odstěhovala se. Pokud ano začala bych se těšit na male a odstěhovala se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 14:22

Na dceru ma zvlastni pristup. Kdyz rikam hlidej ji tak mi rekne at ji necham ze az spadne ze si to bude pamatovat ze vyrazeny zuby jsou prvni a bude mit dalsi. No ja jsem z toho taky spatna :(. On by se pro kazdeho pretrh a pro rodinu vubec. Stve me stima penezma. Nerikam aby me zivil ale kdyz mu reknu at neco koupi naprd k jidlu ze tu nic neni tak on at udelam livance na 3dny a to me dostane uplne do kolen ze je schopny to jist jak k snidani obedu i veceri porad. Dc si nevsima a jen hubuje. Prijde mi ze ji ani me nema rad. Kdyz se ho ptam proc spolu sme tak pry sam nevi. :pocitac:. Nechapu ho ale strasne otocil a je to horsi a horsi. Ja si nedokazu predstavit byl sama :nevim:.
N.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.17 14:24
@Tichošlápek píše:
Proč ses nechranila ty? No pozdě, ale do budoucnosti bych s partnerem nepocitala. Dokážeš dítě uživit sama? Pokud ne, těhotenství bych ukončila a odstěhovala se. Pokud ano začala bych se těšit na male a odstěhovala se ;)

Ja nemela duvod se chranit. Ja dite chtela a rikala jsem mu ze uvidime jak je sikovej a on to neresil…fakt uplne jedno mu to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.17 14:26
@Anonymní píše:
Ja nemela duvod se chranit. Ja dite chtela a rikala jsem mu ze uvidime jak je sikovej a on to neresil…fakt uplne jedno mu to bylo.

Melas důvod! Pokud se takto k vám chová, tak si s nim snad neporidis mimino? Boha holka :roll: a protože neumíš byt sama, tak budeš s hrubým lakomcem? Prober se aspoň kvůli dětem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 14:27
@Anonymní píše:
Na dceru ma zvlastni pristup. Kdyz rikam hlidej ji tak mi rekne at ji necham ze az spadne ze si to bude pamatovat ze vyrazeny zuby jsou prvni a bude mit dalsi. No ja jsem z toho taky spatna :(. On by se pro kazdeho pretrh a pro rodinu vubec. Stve me stima penezma. Nerikam aby me zivil ale kdyz mu reknu at neco koupi naprd k jidlu ze tu nic neni tak on at udelam livance na 3dny a to me dostane uplne do kolen ze je schopny to jist jak k snidani obedu i veceri porad. Dc si nevsima a jen hubuje. Prijde mi ze ji ani me nema rad. Kdyz se ho ptam proc spolu sme tak pry sam nevi. :pocitac:. Nechapu ho ale strasne otocil a je to horsi a horsi. Ja si nedokazu predstavit byl sama :nevim:.
N.

Je proste ten typ, ktery nema vztah k diteti partnera, neni jeho. Milovat ho jako sve vlastni kazdy nezvladne a ani to neni jeho povinnost, stejne jako ji zivit (kdyz sis postezovala, ze MS platis ty). Starat by se mel jeji biologicky otec a ty.
Mas stejne naroky na otce dcery jako na sveho pritele?

Příspěvek upraven 04.04.17 v 14:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
@Anonymní píše:
Ja nemela duvod se chranit. Ja dite chtela a rikala jsem mu ze uvidime jak je sikovej a on to neresil…fakt uplne jedno mu to bylo.

Tak promiň ale jsi ještě nezodpovědnější než on. Do takového vztahu dovést dítě je nezodpovědnost. Když neberu to, že jako samoživitelka to budeš mít těžké tak už jen pro to, že dítě kvůli tobě bude vyrůstat jen s mámou protože otec nikdy nebude mít zájem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Tichošlápek píše:
Melas důvod! Pokud se takto k vám chová, tak si s nim snad neporidis mimino? Boha holka :roll: a protože neumíš byt sama, tak budeš s hrubým lakomcem? Prober se aspoň kvůli dětem

Me to rikaji vsichni a ja porad cekam tu zmenu. Byla jsem asi hodne zaslepena :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.17 14:28
@Anonymní píše:

Kdybych tuto perlu uprimne okomentovala, dostanu BAN.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 14:30
@vonajebohyne píše:
Je proste ten typ, ktery nema vztah k diteti partnera, neni jeho. Milovat ho jako sve vlastni kazdy nezvladne a ani to neni jeho povinnost, stejne jako ji zivit (kdyz sis postezovala, ze MS platis ty). Starat by se mel jeji biologicky otec a ty.
Mas stejne naroky na otce dcery jako na sveho pritele?Příspěvek upraven 04.04.17 v 14:27

ona mu zacla rikat tato a ja vzdy jako matka jsem rikala mam dceru a to mu vadilo tak jsem mu rekla jestli se chce byt jak jeji tata tak at se chova podle toho tak zacal platit na pul vydaje male. Biologicky otec jen plati alimenty jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
17023
4.4.17 14:30

Ten chlap nemá rád tvou dceru a ty s ním ještě plánovaně otěhotníš?
Hm, co na to říct? :nevim:
Jste spolu 2 roky a žádná hitparáda, ale chápu, v 25 letech hodiny hrozně bijou na další dítě, musíš jich stihnout asi ještě dost, co? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama