Tření zadečku-co to může být?

293
4.7.14 19:36

Tření zadečku-co to může být?

Zdravím :mavam: holky potřebuju radu… Moje 11 mesicni dcerka má poslední dobou nějaký problém se zadečkem, nebo čurinkou.?? Nevim… Prostě když sedí tak si začně třít o zem a hrozně u toho rudne jak když jí jedno z toho svědí :( a dělá to i při jídle, v kočárku, autosedačce, na zemi proste všude :( zadeček opruzený nemá nic…nemáte někdo zkušenost co by to mohlo být? Už jsem bezradná :cert: díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
jahuhudka
4.7.14 19:40

Asi nějaké červíky, prohledala bych kakání :think:

  • Citovat
  • Upravit
35545
4.7.14 19:40

Nemůže mít roupy? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5130
4.7.14 19:41

Roupy nebo objevila svoji pipku a dela ji to dobre

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
4.7.14 19:45

@AndreaU zkontrolovala bych zadeček a když nic, tak pak bych řekla, že jí to dělá dobře… děti tohle dělaj :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
4.7.14 19:46
@valina1 píše:
Roupy nebo objevila svoji pipku a dela ji to dobre

Taky mě napadly obě varianty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2841
4.7.14 19:49
@valina1 píše:
Roupy nebo objevila svoji pipku a dela ji to dobre
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
4.7.14 19:52

@pusina1 Čemu se směješ…??? :roll: Když máš „roupy“, taky ti TO dělá dobře…no né…??? :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
293
4.7.14 19:57

:mrgreen: napadla me varianta s tou pipkou :mrgreen: jak holky poznam ty červíky, z ranního bobiku? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
353
4.7.14 20:10

Byla jsem na exkurzi v kojeneckém ústavu, tohle děti dělaly, když se uspokojovaly. Prý to dělá hodně dětí. Buď si třou ten zadeček, nebo ještě klečí a jakoby si sedají, tak že zadeček dávají na zem a třou se o ní a takhle pořád dokola :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
293
4.7.14 20:29

Holky, ona mi ani poslední dobou dobre nespi a v noci se zacla budit, ted usina ale furt sebou šije, ráno zkontroluju zadeček mám podezření na ty červíky, ikdyž teda nevim kde k tomu přišla :( a zitra je sobota takže přes víkend k doktoru nemáme šanci :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2841
4.7.14 20:35
@Jitka1976 píše:
@pusina1 Čemu se směješ…??? :roll: Když máš „roupy“, taky ti TO dělá dobře…no né…??? :mrgreen:

No tohle jsem nevedela :oops: prislo mi to vtipne :mrgreen: a roupy ty ja mam denne :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5130
4.7.14 20:41

@AndreaU k tomu může přijít třeba tak, že jí špatně utřeš zadek, nebo že někde něco olízne, nebo se taky říká nadmíra sladkého že to způsobuje…
odčervit preventivně, zkontrolovat, zda nemá nějaký výtok z pochvy (kvasinky co já vím)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
4.7.14 20:42

Taky si myslím, že si jen dělá dobře… :nevim: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3563
4.7.14 20:54

Dle mě si dělá dobře, dcera to dělá dodnes…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek