Třepání v kočárku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2.1.22 22:49

Trepani v kocarku

Dobry den, obracim se na vas s dotazem ohledne trepani s kocarkem za ucelem utensit miminko. Pripadam si momentalne jako nejhrosi matka na svete :,( nekolikrat jsem tak svoji 3 mesicni holcicku utesovala. Pritel me dneska videl a rekl mi ze bych s ni nemela tak trepat a me nikdy nenapadlo ze by ji to mohlo nejak ublizit. Nikdy bych neudelala neco co by ji mohlo ublizit a strasne si to ted vycitam. Jak mam vedet, jestli jsem ji nejak ublizila. Vzdy to bylo jen v kocarku kdyz lezela. Nikde jsem podobne tema nenasla prosim o nejakou radi, zkusenost, mohla jsem ji timhle nejak ublizit? :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
628
2.1.22 23:02

Vubec nevim, co si mam predstavit pod pojmem trepani v kocarku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
2.1.22 23:11

Myslíš jako pohupování v kočárku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7253
2.1.22 23:28

@AngelikaThomas tak ano, pokud se jedná o velké nárazy, prudké škubavé pohyby.
Nevíme co přesně jsi dělala. Podívejte se na syndrom treseneho dítěte.
Pokud se v něčem najdeš, tak řešit s pediatrem.
Ale doufám, že nenajdeš, to by byl velký problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
3.1.22 00:43

A opravdu šlo o třepání? Nebo jen o takové to „pérování“, co dělá spousta maminek, když popojíždí s kočárkem?

Jako pokud by to opravdu bylo třepání, tak potom může dojít až k úmrtí dítěte. Miminko není dospělý a jeho lebka a mozek je s odolností někde jinde, než u dospěláka…

Případnou frustraci z toho, že se dítě nechová tak, jak byste chtěla, řešte klidně nakopnutím odpadkového koše, nebo tím, že odejdete od kočárku a budete zhluboka dýchat. Ale nikdy by v žádném smyslu nemělo být to dítě fyzicky ani psychicky součástí vašeho řešení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
3.1.22 05:11

Pohupování ano, třesení nikdy. Syndrom třeseného dítěte - dej si do googlu a počti si. Dětskou lebku přirovnávají ke skořápce vajíčka a mozek ke žloutku. A co mě překvapilo, syndrom se netýká vyloženě jen miminka, ale dětí do 2 let! Někde dokonce psali i do 5 let, takže opravdu pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat