Třes končetin a cukání tělem měsíční miminko

5040
24.6.19 16:23

Jestli to nedělá často, tak je to prej normální. Taky jsem to googlila. A dělá to čím dál míň.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
24.6.19 16:28

@Čičorečka u nás je to právě od rána do rána v kuse při všem co děláme… Škoda že ti nejde dát video

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5040
24.6.19 16:56
@Bel la píše:
@Čičorečka u nás je to právě od rána do rána v kuse při všem co děláme… Škoda že ti nejde dát video

Já asi vim, co myslíš. Takovej třes, až křeč. No ale syn to teda dělal jednou dvakrát denně, teď mu bude 6 týdnů a je to ještě míň. Jestli to dělá v kuse, tak bych volala Dr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
24.6.19 16:59

@Čičorečka no právě je to opravdu v kuse i když spinká nejhorší je jak cukne z ničeho nic celým tělem tak moc až se keknu co se stalo… K dr jsme byly na neuro nás objednal až na 20.8 ale ve čtvrtek jdeme na vyšetření do nemocnice máme napsané o kontrolu neuro tak uvidíme

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.19 17:09

Jako ze se trese v kuse? A jak dlouho to trva? Ma to pravidelne? A kdyz ho podrzis, prestane se trepat?
Nechci te strasit, ale my jsme meli diagnozu novorozenecke krece a syn jen uplne lehounce cukal rucickou, ale kdyz jsem mu na ni sahla, tak neprestal. A mel to kdyz nas meli propoustet z porodnice, zustali jsme tam mesic, tenkrat na nic neprisli a dnes je z nej relativne zdravy 4 lety kluk, ale ma podezreni na epilepsii (mel 1 lehky zachvat zahledeni), doktori to u nas davaji do souvislosti.
Anonym zdravotni stav syna, diky. :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
14
24.6.19 17:14
@Anonymní píše:
Jako ze se trese v kuse? A jak dlouho to trva? Ma to pravidelne? A kdyz ho podrzis, prestane se trepat?
Nechci te strasit, ale my jsme meli diagnozu novorozenecke krece a syn jen uplne lehounce cukal rucickou, ale kdyz jsem mu na ni sahla, tak neprestal. A mel to kdyz nas meli propoustet z porodnice, zustali jsme tam mesic, tenkrat na nic neprisli a dnes je z nej relativne zdravy 4 lety kluk, ale ma podezreni na epilepsii (mel 1 lehky zachvat zahledeni), doktori to u nas davaji do souvislosti.
Anonym zdravotni stav syna, diky. :kytka:

Je to chvilkove ale cokoliv se změní trepe ručička i když ho chytnu tak prestane někdy i při kojení cuka nožičkami a trepe malinko ručičkou při nošení nebo i bm ve vajíčku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
703
24.6.19 17:37

Tam je důležité, jestli když tu třepající se ručičku či nožičku chytíš - jestli to přestane a nebo ne a cítíš v ruce, jak mu cuká.
Pokud přestane - je to jen třes a nebála bych se tolik.
Pokud to cukání cítíš sama ve své ruce, když ho držíš - je to křeč a chtělo by to co nejrychleji řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
24.6.19 17:41

@azalia určitě si toho. Teď budu více všímat dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek