Reklama

Třetí dítě, ale s jiným

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 17:38
Treti dite ale s jinym

Jsem vdaná mám s manželem 2 děti a před rokem jsem se odstehovala i s dětmi do podnájmu kvůli jeho rodičům. Našla jsem si přítele bydli s námi a teď jsem s ním tehotna.chci se rozvést a s přítelem se budem stehovat.on řeší hypotéku. jak to bude s miminkem? Stačí popření otcovství na matrice od manzela.? Mimi jsme ne plánovali otehotnela jsem přes prasky. uvažovala jsem i potratu ale přítel miminko chce a chce i ty moje dvě děti. Co byste dělali
Nechali byste si to male
Děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 25.01.17 17:40

Nevím jak na tom jsi, takže nevím, jestli bych si ho nechala. Každopádně popření otcovství manžela (či bývalého manžela) nestačí, otcem bude manžel, pak si to můžete pres soud nechat přepsat.

Moise
Hvězda diskuse 35452 příspěvků 25.01.17 17:43

Anonymní, no o nás nejde, jde o tebe. Ty to musíš vědět, my tě neznáme, nevíme jaký máš vztah s novým přítelem, jak s ním vycházejí děti atd.
Každopádně úředně bude otec miminka tvůj pořád ještě manžel, žádné popření otcovství nikoho zajímat nebude.. po porodu to budete muset řešit soudně.. nějakou dobu to trvá. Toť zkušenost před pár lety z mého okolí (snad se něco v tomto nezměnilo, za to ruku do ohně nedám)

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 17:46
@Anonymní píše:
Jsem vdaná mám s manželem 2 děti a před rokem jsem se odstehovala i s dětmi do podnájmu kvůli jeho rodičům. Našla jsem si přítele bydli s námi a teď jsem s ním tehotna.chci se rozvést a s přítelem se budem stehovat.on řeší hypotéku. jak to bude s miminkem? Stačí popření otcovství na matrice od manzela.? Mimi jsme ne plánovali otehotnela jsem přes prasky. uvažovala jsem i potratu ale přítel miminko chce a chce i ty moje dvě děti. Co byste dělali
Nechali byste si to male
Děkuji moc

Pokud by ses stihla do porodu pravomocně rozvést (a tedy i vyřešit svěření dětí do péče) a přítel se nechat zapsat na matrice jako otec, tak by to bylo nejlepší :nevim:. V opačném případě bude otcem automaticky manžel a muselo by to jít přes soud. To ostatní si musíš zvážit ty, já bych si dítě nechala :nevim:.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 25.01.17 17:50
@Ellusa píše:
Pokud by ses stihla do porodu pravomocně rozvést (a tedy i vyřešit svěření dětí do péče) a přítel se nechat zapsat na matrice jako otec, tak by to bylo nejlepší :nevim:. V opačném případě bude otcem automaticky manžel a muselo by to jít přes soud. To ostatní si musíš zvážit ty, já bych si dítě nechala :nevim:.

Tak pokud je už těhotná, tak to stihnout ani nejde. Jediný, jak se vyhnout soudu, by byl rozvod a svatba s otcem dítěte.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27173 příspěvků 9 inzerátů 25.01.17 17:51
@Ellusa píše:
Pokud by ses stihla do porodu pravomocně rozvést (a tedy i vyřešit svěření dětí do péče) a přítel se nechat zapsat na matrice jako otec, tak by to bylo nejlepší :nevim:. V opačném případě bude otcem automaticky manžel a muselo by to jít přes soud. To ostatní si musíš zvážit ty, já bych si dítě nechala :nevim:.

rozvést a vdát, jinak se do 300 dnů od rozvodu za otce považuje bývalý manžel…

-Sára
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.01.17 17:51

@Ellusa děkuji ti na rozvodu se pracuje ale i tak je po rozvodu nějaká ochrana lhůta. Tak nevím kam se obrátit jestli na matriku nebo kam. miminko si taky chci nechat ale moc se bojím jak to zvládnem. přítel vydělá 25.000 já bych měla mateřskou 11.200 a 6.000 alimenty. hypoteka i s nájmem dělá 10.000.tak snad bychom to nějak udělali.

Moise
Hvězda diskuse 35452 příspěvků 25.01.17 17:53

@-Sára ochranou lhůtu nijak neobejdeš, jedině tak jak píšou holky.. rozvést a vdát se před narozením dítěte

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 25.01.17 17:54
@-Sára píše:
@Ellusa děkuji ti na rozvodu se pracuje ale i tak je po rozvodu nějaká ochrana lhůta. Tak nevím kam se obrátit jestli na matriku nebo kam. miminko si taky chci nechat ale moc se bojím jak to zvládnem. přítel vydělá 25.000 já bych měla mateřskou 11.200 a 6.000 alimenty. hypoteka i s nájmem dělá 10.000.tak snad bychom to nějak udělali.

No upřímně, jste spolu poměrně chvíli, zvládla bys to se třema dětma sama, kdyby tě nechal novej přítel? :nevim: Takhle pohromadě asi snad, nějak, jo…

-Sára
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.01.17 18:03

@Nowuka2 to nevím ale zvládala jsem to se dvěma tak se tremi bych to musela zvládnout taky.on kupuje byt na hypotéku a chce u právníka sepsat ze tam já a deti budeme moct bydlet neomezené bez toho aniž bychom ho museli vyplatit. já ho znám 4 roky. ale skoro rok spolu bydlime. Stará se o moje děti vaří nakupuje. hraje si s ním a atd.

Moise
Hvězda diskuse 35452 příspěvků 25.01.17 18:05
@-Sára píše:
@Nowuka2 to nevím ale zvládala jsem to se dvěma tak se tremi bych to musela zvládnout taky.on kupuje byt na hypotéku a chce u právníka sepsat ze tam já a deti budeme moct bydlet neomezené bez toho aniž bychom ho museli vyplatit. já ho znám 4 roky. ale skoro rok spolu bydlime. Stará se o moje děti vaří nakupuje. hraje si s ním a atd.

jak vyplatit? :think:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.01.17 18:09

@Moise ten byt bude jeho. a on ho chce přepsat na mě.

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 25.01.17 18:11

Musela by ses rozvést i vdát ještě před porodem. Bohužel, pokud to nestihneš, otcem bude oficiálně současný manžel… Pak soud.

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 25.01.17 18:13

Tak on po roce kupuje byt tobě? Tak to už je důkaz lásky, musí to myslet vážně. Snad by si tě teda i vzal :kytka:

Kelsey
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 25.01.17 18:18

Rozvest se a znovu vdat pred porodem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Vztahová pomstička Nely Slovákové: Koupila jsem si nové auto a už mi ho nevezmeš!

Podnikatelka a blogerka si pořídila nový vůz, který pro naprostou většinu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama