Trička s límečkem a košile pro kluka

19157
3.9.19 20:42

Trička s límečkem a košile pro kluka

Přeji pěkný večer. Může mi někdo poradit, kde koupit solidní trička s límečkem a košile do školy ve velikosti 116/122? Vím, že mají v H&M za cca 250 Kč za kus. Dají se někde sehnat levněji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

28876
3.9.19 20:51

Ahoj, videla jsem příležitostně dětské košile a polokošile v Lidlu, Pepcu, Tescu. Dále na eshopu Tchibo, ale ceny podobné jak v HM a v tištěném katalogu Bonprix(mají i stránky).Dále u tamanu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8648
3.9.19 20:54

Trička s límečkem kupuju Adler, tuším na online-textil.cz (musela bych dohledat, ale tričko bylo do 150,–Kč) Mají tam i veselé barvy, dost mi vadí, jak je všechno na kluky šedivé nebo tmavě modré, tak jsem tam synovi kupovala takovou zářivější zelenou (brala jsem tam obyč. trika k potisku dětem na tábor, tak jsem si tam přihazovala i tahle lepší).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19157
3.9.19 20:57

@Jana206 Dík za info! Z Lidlu má dvě a ačkoliv jsem s tamním oblečením velmi spokojená, tak tahle trika mě zklamala (po vyprání se smrskla na délku a roztáhla do šířky :? ).
Asi teda budu muset zkusit lovit v nějakých akcích a slevách nebo platit plnou pálku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19157
3.9.19 20:59

@zrcadlo Super tip, zítra mrknu. Já právě chci něco slušnějšího do školy (dost mě vyděsili spolužáci v teplákách). Ale zas nechci dávat moc peněz, když vím, že příliš dlouho nevydrží nepoznamenané jídelním lístkem školní jídelny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
3.9.19 21:04
@zrcadlo píše:
Trička s límečkem kupuju Adler, tuším na online-textil.cz (musela bych dohledat, ale tričko bylo do 150,–Kč) Mají tam i veselé barvy, dost mi vadí, jak je všechno na kluky šedivé nebo tmavě modré, tak jsem tam synovi kupovala takovou zářivější zelenou (brala jsem tam obyč. trika k potisku dětem na tábor, tak jsem si tam přihazovala i tahle lepší).

Adler jsou dobrá, kupovala jsem dětem do tělocviku a manželovi jako pracovní, teda bez límečku, velký výběr barev, nevytahají se, fajn materiál a cena solidní, nakupovala jsem už několikrát. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8511
3.9.19 21:09
@zrcadlo píše:

Naprosto souhlasím, Adler je super!!!
A online-textil.cz má velký výběr a hodně rychlé dodání. Zrovna minulý týden jsem u nich nakoupila. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16852
4.9.19 15:12

Chyba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16852
26.9.19 10:21
  • Nahlásit