Reklama

Triple test po PGS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 13:49
Triple test po PGS

Ahoj holky, zakladam tema protoze jsem nic nenasla a zajima me to, pokud se temata dupluji pozadam o smazani. Zajima me nasledovne:

Triple test vs PGS

• Je nutnost delat Triple test kdyz se delalo PGS?
  • Stalo se Vam nektere, ze Triple test vysel pozitivni ikdyz bylo PGS v poradku? (ikdyz by nemelo ale odchylky jsou prej mozne).

Dekuji za odpovedi a preji hezky den :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5392 příspěvků 9 inzerátů 30.04.18 14:04

Po IVF s PGD bych triple test odmítla, byť já jsem zrovna případ, kdy TT zafungoval a odhalil v prvním těhotenství M.Down. Nicméně moje lékařka ho matkám, co prošly prvotrimestrálním screeningem nebo PGD nenechává dělat vůbec. TT ti zachytí pouze genetické vady a ty byly už PGD vyloučeny s takřka stopropcentní jistotou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 14:54

@Janli Dekuji za odpoved, my podstoupili prave PGS ale rikam si, ze kdyz uz jsme podstoupili PGS tak nemusime pres TT.. ale snad nas do budoucna lekar nebude tlacit to toho nesmyslu, bylo by to podle me zbytecne :)

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5392 příspěvků 9 inzerátů 30.04.18 15:31

Zbytečné to je. Můžeš samozřejmě odmítnout nebo ho podstoupit a v případě pozitivity odmítnout amniocentézu. Ale soudný lékař už je stejně nedělá, apriory po PGS.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 16:24

@Janli Dekuji mockrat :) amniocentezy se bojim jak cert krize ale to asi kazda z nas.. nikdo si nechce nejak dloubat do bricha kdyz to neni uplne nutne..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama