Reklama

1. screening v pořádku a druhý?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 30.04.18 11:15
1screening v poradku a druhy??

Ahoj chci se zeptat ve 12tt jsem byli na 1screeningu vse bylo absolutne v poradku :srdce: Ted ve stradu nas ceka druhy ve 22tt.ale mam sileny strach aby tam nebylo neco spatne :? Jaka je moznost ze prvni byl ok a u druheho se neco zjisti. cetla jsem si tu par prispevku a docela me to zneklidnilo. prvni vysel v poradku a druhy uz ne…jak vam dopadl ten druhy screening?

Přečtěte si článek: Vyšetření v těhotenství

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 30.04.18 11:25

@diiss Samozřejmě, že je to možné, protože každý zjišťuje něco jiného… nicméně šílený strach stejně nic neřeší, takže pokud ho máš, tak bys to nějak měla řešit u sebe, ano je normální mít určité drobné obavy, ale to je tak všechno.

Emma9697
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 11:25

Ahoj, mě vyšly oba v pořádku a co vím, tak jsem četla, že ten první je právě spolehlivější a je lepší si za něj připlatit z důvodu, že doktor vidí základy orgánů tudíž se tam dá lépe nalézt vada, ale co je na tom nevím :nevim: Kždopádně se neboj určitě to dopadne dobře :mrgreen: Teš se na to, že už ti určitě řeknou i pohlaví a budeš miminko zas vidět uplně jinak :srdce: Ale chápu tvůj strach taky jsem ho měla vždy před každým screeningem, ale to je normální a ted když je malý dva měsíce na světě strach trvá toho se hold už jako mámy nikdy nezbavíme ;) držím palečky :mavam:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 30.04.18 11:26

@diiss stat se samozrejme muze cokoli…miminko uz je vetsi a navic se uz kontroluji organy, koncetiny, srdce - vse uz je vetsi a da se to poradne prohlednout, mohou neco najit tam :nevim: ale rozhodne se tim zbytecne nestresuj, kor pokud vam prvni vysel dobre ;) ja mela taky strach, protoze to je takovy podle me jeden z tech dvou nejdulezitejsich screeningu (za me prvni a druhy prave) a dopadlo to dobre :srdce: (ale ja se hlavne bala, protoze jsem prodelala ZT predtim)…Stresovani nejak hooodne dopredu nema cenu, stejne to neovlivnis a akorat to miminko citi ;) bud v klidu co to jen jde, drzim palce, urcite bude vse v poradku! :kytka:

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 30.04.18 11:37

Ja prave zA prvni platila 1200kc a prohledali to do detailu..no uvidime :)jako tesim se ale je tam i ta obava ale tak to bude asi normalni :)

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 30.04.18 11:53

Samozřejmě že se na 2.screeningu může najít něco, co nebylo vidět dřív, proto se taky dělá a potom i ten třetí 8) Ale takhle se bát není přínosné, naopak miminko cítí tvůj stres, tak se snaž zbytečně nevysilovat :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 30.04.18 23:21

Za prvni se plati snad vsude ne??? To, ze ti pak tva pojistovna popripade neco vrati, je uz druha vec ;) za druhy a treti jsem letos nic neplatila…jinak klid ;) ja ten den byla taky samozrejme nervozni, ale stresovat se nejak dopredu nema cenu ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 01.05.18 07:09

@Kukacka123 Ne, všude se za první neplatí.

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 01.05.18 07:47

Platila jsem 1200 a ted budu platit 700 :) penize neresim stovka sem stovka tam hlavne at to dopadne dobre 8)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 01.05.18 09:59

@j.a.n.i1 kde treba ne? To by me celkem zajimalo ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 01.05.18 14:44

@Kukacka123 Třeba u Apolináře.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 01.05.18 17:12

@j.a.n.i1 zajimavy, to jsem jeste neslysela, ale diky za info…vetsinou to je placeny diky tomu, ze to nehradi pojistovna, max pak neco zpetne proplati :nevim: ale tak i kdyby, tak si to asi skoro kazdy klidne zaplati ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 02.05.18 16:48

Ahoj tak jen informuji ze 2 screening dopadl paradne :dance: :srdce: Navic jsem nic neplatila :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama