1. screening v pořádku a druhý?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 30.04.18 11:15
1screening v poradku a druhy??

Ahoj chci se zeptat ve 12tt jsem byli na 1screeningu vse bylo absolutne v poradku :srdce: Ted ve stradu nas ceka druhy ve 22tt.ale mam sileny strach aby tam nebylo neco spatne :? Jaka je moznost ze prvni byl ok a u druheho se neco zjisti. cetla jsem si tu par prispevku a docela me to zneklidnilo. prvni vysel v poradku a druhy uz ne…jak vam dopadl ten druhy screening?

Přečtěte si článek: Vyšetření v těhotenství

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 30.04.18 11:25

@diiss Samozřejmě, že je to možné, protože každý zjišťuje něco jiného… nicméně šílený strach stejně nic neřeší, takže pokud ho máš, tak bys to nějak měla řešit u sebe, ano je normální mít určité drobné obavy, ale to je tak všechno.

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 30.04.18 11:25

Ahoj, mě vyšly oba v pořádku a co vím, tak jsem četla, že ten první je právě spolehlivější a je lepší si za něj připlatit z důvodu, že doktor vidí základy orgánů tudíž se tam dá lépe nalézt vada, ale co je na tom nevím :nevim: Kždopádně se neboj určitě to dopadne dobře :mrgreen: Teš se na to, že už ti určitě řeknou i pohlaví a budeš miminko zas vidět uplně jinak :srdce: Ale chápu tvůj strach taky jsem ho měla vždy před každým screeningem, ale to je normální a ted když je malý dva měsíce na světě strach trvá toho se hold už jako mámy nikdy nezbavíme ;) držím palečky :mavam:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 30.04.18 11:26

@diiss stat se samozrejme muze cokoli…miminko uz je vetsi a navic se uz kontroluji organy, koncetiny, srdce - vse uz je vetsi a da se to poradne prohlednout, mohou neco najit tam :nevim: ale rozhodne se tim zbytecne nestresuj, kor pokud vam prvni vysel dobre ;) ja mela taky strach, protoze to je takovy podle me jeden z tech dvou nejdulezitejsich screeningu (za me prvni a druhy prave) a dopadlo to dobre :srdce: (ale ja se hlavne bala, protoze jsem prodelala ZT predtim)…Stresovani nejak hooodne dopredu nema cenu, stejne to neovlivnis a akorat to miminko citi ;) bud v klidu co to jen jde, drzim palce, urcite bude vse v poradku! :kytka:

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 30.04.18 11:37

Ja prave zA prvni platila 1200kc a prohledali to do detailu..no uvidime :)jako tesim se ale je tam i ta obava ale tak to bude asi normalni :)

dickys
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 30.04.18 11:53

Samozřejmě že se na 2.screeningu může najít něco, co nebylo vidět dřív, proto se taky dělá a potom i ten třetí 8) Ale takhle se bát není přínosné, naopak miminko cítí tvůj stres, tak se snaž zbytečně nevysilovat :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 30.04.18 23:21

Za prvni se plati snad vsude ne??? To, ze ti pak tva pojistovna popripade neco vrati, je uz druha vec ;) za druhy a treti jsem letos nic neplatila…jinak klid ;) ja ten den byla taky samozrejme nervozni, ale stresovat se nejak dopredu nema cenu ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 01.05.18 07:09

@Kukacka123 Ne, všude se za první neplatí.

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 01.05.18 07:47

Platila jsem 1200 a ted budu platit 700 :) penize neresim stovka sem stovka tam hlavne at to dopadne dobre 8)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 01.05.18 09:59

@j.a.n.i1 kde treba ne? To by me celkem zajimalo ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 01.05.18 14:44

@Kukacka123 Třeba u Apolináře.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 01.05.18 17:12

@j.a.n.i1 zajimavy, to jsem jeste neslysela, ale diky za info…vetsinou to je placeny diky tomu, ze to nehradi pojistovna, max pak neco zpetne proplati :nevim: ale tak i kdyby, tak si to asi skoro kazdy klidne zaplati ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 02.05.18 16:48

Ahoj tak jen informuji ze 2 screening dopadl paradne :dance: :srdce: Navic jsem nic neplatila :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >