Troll - proč?

Peltaga
27.10.20 20:03

Troll - proč?

Pročítala jsem si několik diskuzí a když je trochu jiná (asi z toho důvodu ta osoba píše a radí se), hned někdo píše, že je to troll. Mohu se tedy zeptat, na co se mohu a na co nemohu ptát? Jak má ten někdo dokázat, že není troll? A proč ty urejpané dámy odepisují, když hned tazatele osočují, že je troll? Děkuji za odpověď. Peltaga

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
149
27.10.20 20:07

Protože tady je každý dokonalý a ostatni jsou trolove. My obyčejní lidé to asi nikdy nepochopíme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50880
27.10.20 20:08

Nekdy je to velmi okate, ze jde o trolla. Nekdy je za trollenim novinar/ pisalek, ktery si dela pudu pro clanek. To se stalo opakovane, ze par dni po velmi divoke diskusi vyplul nekde clanek.
Treba dnes ta diskuse, ze 15r. dela brigadne sekterarku a upravuje web a v zahranici. Tam evidentne neco nesedi ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19582
27.10.20 20:12

Protoze se sem chodi nudit ruzne existence a vymýšlí si pohádky, většinou tam neco nehraje nebo je to natolik za vlasy pritazeny pribeh, ze to nemuze byt pravda. Nebo to troll byt nemusi, ale zakladatelka je tak hloupa, ze clovek radsi chce, aby to bylo vymyslene :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32406
27.10.20 20:14
@Mkilus píše:
Protože tady je každý dokonalý a ostatni jsou trolove. My obyčejní lidé to asi nikdy nepochopíme :D

definuj mi, prosím, tzv. obyčejného člověka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32117
27.10.20 20:15

Protože lidi, co už sem píší a pročítají spousty let, dokážou dobře odhadnout trollení a až na výjimky se nepletou. Jednak znají zpusob komunikace trollu, taky periody, kdy se tu trolli diskuze objevují, způsob psaní a vyjadřování a v neposlední řadě je to i dávka intuice, schopnost číst mezi řádky :mrgreen: Pokud jde o nějaké specifické nebo odborné téma tak se většinou objeví někdo, kdo odhalí chyby v detailech a, souvislostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
27.10.20 20:16
@Mkilus píše:
Protože tady je každý dokonalý a ostatni jsou trolove. My obyčejní lidé to asi nikdy nepochopíme :D

Naprosto souhlasím. :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
7212
27.10.20 20:22
@Kriss Tina píše:
Protoze se sem chodi nudit ruzne existence a vymýšlí si pohádky, většinou tam neco nehraje nebo je to natolik za vlasy pritazeny pribeh, ze to nemuze byt pravda. Nebo to troll byt nemusi, ale zakladatelka je tak hloupa, ze clovek radsi chce, aby to bylo vymyslene :D

Souhlasím, a navíc si založí x diskusí na stejnou otázku, samozřejmě anonymně, jen v názvu diskuse pozmění slovíčko, a projde to…Trollové jsou tady každý den :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
27.10.20 20:32

A co má dělat osůbka, která není troll ale má tak silný příběh, že je označována za trolla? Mně to pak přijde jako diskriminace.

• Citovat
  • Nahlásit
32117
27.10.20 20:36
@Peltaga píše:
A co má dělat osůbka, která není troll ale má tak silný příběh, že je označována za trolla? Mně to pak přijde jako diskriminace.

Vždycky se tu najde někdo, kdo žere i trolleni, takže pro tuto osubku se pochopení najde. Podivné diskuze jsou většinou hlášeny adminovi a ten je prověří. Nemá teda vesteckou kouli a s dnešními technickými možnostmi je stále těžší trolleni prokázat - třeba duplicitní nicky. Ale admini tady to prostředí taky znají, rozvracece diskuzí banují, pokud si nejsou jistí, napíšou to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19582
27.10.20 20:38

@Peltaga staci komunikovat a vysvetlovat. Troll vetsinou zalozi diskuzi a dal nekomunikuje nebo prihazuje dalsi a dalsi neuveritelne příběhy a po chvilce se do toho zamota 8) ono většinu stálých uživatelů nebavi, kdyz si tu z nich kazdy den nekdo dela srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18642
27.10.20 20:39
@Peltaga píše:

tak asi bude rozdíl mezi silným příběhem a vylhaným příběhem, kde nesedí data, čísla nic. Taky je dost velkým ukazatelem, když anonym založí diskuzi na téma sedmé dítko/potrat/bije mě/nic nedělá/neplatí atd. a už do diskuze nikdy nenapíše. To někdo kdo má silný příběh a chce to probrat neudělá, nemyslíš? :think:
Už jsem tu pár let a je tady pár existencí, naposledy něco jako znovuzaregistrovaná, která napíše obden o tom, jak chce umřít, nic jí nejde atd. holky se jí snaží pomoci, poradit, dělají si starost a ona to po pár stranách nechá zamknout a smazat a za dva dny je to tu zas -) nic nejde, nic nepomůže, umírá…za mě si z holek dělá srandu a ty si to nezaslouží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18642
27.10.20 20:40
@Kriss Tina píše:
@Peltaga staci komunikovat a vysvetlovat. Troll vetsinou zalozi diskuzi a dal nekomunikuje nebo prihazuje dalsi a dalsi neuveritelne příběhy a po chvilce se do toho zamota 8) ono většinu stálých uživatelů nebavi, kdyz si tu z nich kazdy den nekdo dela srandu.

a většinou pořád dokola ten stejnej, jako paní se zraněným prsten, nebo ta, která neustále řeší ex svého přítele a vymazání dítěte z RL. Je to to obden…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3438
27.10.20 20:42
@Burj Chalifa píše:
definuj mi, prosím, tzv. obyčejného člověka ;)

typický levicový volič, přece :mrgreen: ti sází na „obyčejné lidi“
tak asi jsme to my, co chodíme do práce, no.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Peltaga
27.10.20 20:48
@Keyllah píše:
tak asi bude rozdíl mezi silným příběhem a vylhaným příběhem, kde nesedí data, čísla nic. Taky je dost velkým ukazatelem, když anonym založí diskuzi na téma sedmé dítko/potrat/bije mě/nic nedělá/neplatí atd. a už do diskuze nikdy nenapíše. To někdo kdo má silný příběh a chce to probrat neudělá, nemyslíš? :think:
Už jsem tu pár let a je tady pár existencí, naposledy něco jako znovuzaregistrovaná, která napíše obden o tom, jak chce umřít, nic jí nejde atd. holky se jí snaží pomoci, poradit, dělají si starost a ona to po pár stranách nechá zamknout a smazat a za dva dny je to tu zas -) nic nejde, nic nepomůže, umírá…za mě si z holek dělá srandu a ty si to nezaslouží…

No, to je taky fakt. Že je divný, když pak už nenapíše…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama