Trombóza v pánvi

3142
10.4.17 10:56

trombóza v pánvi

Ahojky zdravím, prosím máte tu někdo nebo měl trombózu v pánvi? mám jí už 3 měsíce a stáe nic se neděje, prosím Vaše zkušenosti - děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

26.7.17 08:22

Ahoj ja mam taky panevni trombozu, vlastne mam ucpanou celou levou nohu pres panev az do bricha, stalo se mi to v sestinedeli, tak mi to nemohli ani udelat trombolyzu, aby mi to rychle rozpustili, beru prasky uz 5 mesicu a mam to porad ucpane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
26.7.17 08:31

@LucJindrova
já je beru už šest a něco… a stále beze změny, teď mě čeká už operace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.17 14:46

@Jája.U to ja je budu mit pry na rok a pak se uvidi, muzu se zeptat jaka operace? Docela se desim toho, co vsechno me jeste s tou pitomou trombozou ceka :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
26.7.17 14:47

Holky, muzu se zeptat, jak jste zjistily, ze mate trombozu? Jake byly priznaky? Diky :kytka: a bolelo vas to porad nebo to bylo nekdy lepsi, nekdy horsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.17 14:57

@Carmen6 Ahoj ja mela nejdriv krec jakoby do levy půlky zadku, pak me zacalo bolet lytko, jako namozeny sval a pak mi pres noc otekla cela noha zfialovela a nemohla jsem ani chodit, ta bolest se spis zhorsuje si myslim, ja s tim byla dva tydny na Jip :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
26.7.17 15:26

@LucJindrova Aha, takze to probihalo rychle… me to boli asi tyden. Bolest vystreluje z trisla do prave pulky zadku a vpravo dolu do zad a do praveho stehna (prava noha byla loni v listopadu operovana - varixy, zavirali mi i velkou stehenni zilu). Je mozny, ze mam trombozu? Docela se bojim… nekdy to boli jen mirne a nekdy (hlavne v noci) je ta bolest silena, takovy tlak velky. Otekle to myslim nemam :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.17 15:36

@Carmen6 hele urcite si zajdi k doktorce, nekde jsem cetla, ze to pri tromboze ani otekly mít nemusis, me to bolelo teda fakt hodne a cim dal tim vic, nejvic kdyz jsem jakoby pritahla spicku nahoru a pak uz jsem se na to fakt ani nemohla postavit. Ale treba mas jen nekde neco skripliho nebo tak, nemusi to byt hned ucpany, ale fakt si radsi zajdi k doktroce at mas klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
26.7.17 15:52

@LucJindrova jj, o skripnuti jsem taky uvazovala, ale z toho by asi nebolelo trislo… no uvidim, k dr bych asi zajit mela :? Diky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.17 16:00

@Carmen6 urcite zajdi, kdyztak te posle na sono zil, ale myslim, ze se asi nemusis bat :kytka: Ale jistota je jistota, je to hnus :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
3.8.17 15:58
@LucJindrova
@LucJindrova píše:
@Jája.U to ja je budu mit pry na rok a pak se uvidi, muzu se zeptat jaka operace? Docela se desim toho, co vsechno me jeste s tou pitomou trombozou ceka :(

ahoj,
mě otekla a zfialověla noha, ale jako že fáákt hodně otekla. mám trombozu v panvi. Na operaci jduna konci prázdnin do Prahy - musím, léky m i nepomohly a noha mě strašně bolí, omezuje mě to ve všem sotva výjdu schody a to jsem zvyklá na pohyb a teď nemůžu. takže mi musí dát stent do žíly aby mi tekla krev kde má. Udělal se mi náhradní krevní oběh - či cesta nebo jak to říct. a není to ok. takže proto tu operaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 18:05

Hluboká žilní trombóza

Dobrý den prosím vás mám hlubokou žilní trobozu už od 14.2.2019 mám ucpanou celou nohu i v panvy. Prosím vas brala jsem injekce claxin a teď beru lixiana ale pořád je to ucpaný a jeden doktor mi řekl že v prosinci když se to nezlepší tak půjdu na operaci a druhý doktor mi řekl že operace nejde tak já už nevím ale chtěla jsem se prosím zeptat nemůžu pořád chodit je mi i zle jako bych měla omdlit poleje mě horko a bojím se že omdlim tak se bojím někam jít doktor stím nic nedělá :pensive: :pensive: :pensive:můžete tě mi prosím někdo poradit a noha pořád bolí a na týká a mění barvy i když už to trvá tak dlouho 10 měsíců děkuji za všechny názory a rady už fakt si nevím rady a na bolest mi také nic nedají :pensive: :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
19.11.19 18:20

@Mysicka1100 ani nevim jak začít… Mam HŽT uz 3 roky.. Po operaci.. Bolesti nohy stále… Dle dr uz to nikdy lepší nebude… Nemůžu behat sportovat nic kvuli bolestem… Leky do smrti… A mam se s tim smířit :,( :,( :,(… To je asi v kostce… Kazdy z nas ma jiny organizmus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
19.11.19 18:22

@LucJindrova operace… Mam HŽT od plic az po stehno… 20 cm špunt… Operace byla na to aby mi dali stenty a zpruchodnili zilu… Povedlo se… Cca na 12 hodin nez jsem. Myslela ze bolesti umru… Nova trombka a zase cela panev az po stehno… Je nam. Lito vice pro vas nemuzeme udelat… Takze asi tak… Neni to operace jako takova ja byla zcela pri vedomi a musela spolupracovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3142
19.11.19 18:27
@Jája.U píše:
@LucJindrovaahoj,
mě otekla a zfialověla noha, ale jako že fáákt hodně otekla. mám trombozu v panvi. Na operaci jduna konci prázdnin do Prahy - musím, léky m i nepomohly a noha mě strašně bolí, omezuje mě to ve všem sotva výjdu schody a to jsem zvyklá na pohyb a teď nemůžu. takže mi musí dát stent do žíly aby mi tekla krev kde má. Udělal se mi náhradní krevní oběh - či cesta nebo jak to říct. a není to ok. takže proto tu operaci.

Taky jsem byla v praze… Bohuzel nikdo nevi proc moje telo reagovalo novou trombógou pry jsem první… Noha me boli do dnes… Strasne… Sportovala. Jsem a ted vyjdu ani ne 2 patra… 3. Se soukam… Je pravda ze po 3 letech už ujdu 3 km v klidu… Jakmile jdu rychleji nejde to… Tvrdne mi noha a nejde to… Jinak novy obeh se mi uz dela… Mam. V podbřišku jakoby křečové zily.. Fuj… Ale nic mi to. Od bolesti nepomohlo protozee za bolesz může posttrombotický syndrom ktery mam velky,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama