Truchlí a chce být sám

Anonymní
13.5.20 22:04

Truchlí a chce být sám

Mám partnera. Je hodně citlivý.
Zrovna mu umřela kamarádka a on mi oznámil,,jsem na tom špatně, chci být sám,,… Už jsou to dva týdny a on se ani neozval.

Mi když umřel někdo blízký, tak jsem chtěla být s lidmi kolem sebe. Aby mi pomohli.

Bojím se zbytečně? Říkám si, že kdybych pro něj byla blízká a důležitá, tak by truchlil se mnou. Opřel by si o mě rameno. Nechal mě abych mu byla po boku. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1850
13.5.20 22:09

Kazdy truchli jinak, nekdo potrebuje spolecnost a nekdo potrebuje byt sam. Ale dva tydny je teda dost dlouha doba, to bych se mu ozvala, jak mu je. Tedy zalezi, jak jste spolu dlouho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
13.5.20 22:09

Já teda taky netruchlím „s lidmi“. Vlastně si to ani neumím představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5014
13.5.20 22:10

Asi vaše známost nebude moc vážná.. Tak mu napiš a zeptej se jak se má, jak mu je, tím nic nezkazís.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
13.5.20 22:10

Tak já to mám tak, jak on. Jsem introvert. Když mám problém, chci být úplně sama a vadí mi všichni a určitě nechci žádné rameno k opření. Potřebuju si to celé projít sama a odtrpět to… Takže ho úplně chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12256
13.5.20 22:14

Když mi umře někdo blízký, nikoho vedle sebe nesnesu. Chci být sama, vadí mi všichni a vytaci mě úplně všechno. Ja ho chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Děkuju.
Asi jsem to chtěla slyšet i od jinýho.
Už jsem si myslela, že se jen utěšuju.

Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
22993

Že chtěl být sám, to celkem chápu, ale řekla bych, že dva týdny jsou dost na to, aby se neozval vůbec. Jak jste spolu dlouho, jak vážný je váš vztah? Tak mu napiš nebo zavolej, zeptej se, jestli je v pořádku a jestli by se nechtěl aspo|ň na chvíli sejít. Že se ti po něm stýská, že jestli se ještě trápí, jestli mu nemůžeš nějak pomoct…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15460
13.5.20 22:18
@Anonymní píše:
Mi když umřel někdo blízký, tak jsem chtěla být s lidmi kolem sebe. Aby mi pomohli.

To je fajn, že TY to máš takto nastaveno - mnozí jiní to tak ale nemají.

Ty Tvoje dvě věty, které cituji, jsou pro mne doslova noční můrou - mám to přesně naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
13.5.20 22:21

@BohunkaP tak tak, každý to má jinak. Já zase chtěla, aby se mnou někdo byl, ale jen mě držel v náručí a mlčel. Žádná slova útěchy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
13.5.20 22:23

Každý má jiný, styl, truchlení a každý na to potřebuje jinak času. Dva týdny pro někoho může být dlouhá doba pro někoho krátká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13307
13.5.20 22:51

Každý truchlí po svém.
A ozvi se mu, bez výčitek a bez nátlaku, zeptej se jak mu je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44774
13.5.20 23:06

Lidé jsou různí. Já se taky spíše uzavírám do sebe. Nevím, jak moc blízká mu ta známá byla. Pro tvého manžela ale mám pochopení. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53810
13.5.20 23:11

Chci být sám u mne vždycky znamenalo konec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6304
13.5.20 23:23

Tohle podle mě není vážný vztah.

Kdyby s tebou bydlel, tak se taky na 14 dní zdejchne? Asi ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama