Trvalý pobyt a jak je to s příspěvky na bydlení?

Anonymní
2.12.24 09:25

.

..

Příspěvek upraven 02.12.24 v 14:38

  • Upravit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
808
2.12.24 09:27
@Anonymní píše: Více

Ano, je to tak. Na příspěvek nárok nemáš. Máš přítele, ať se stará. To, že se vy dva nedokážete domluvit, není problém společnosti, ale váš.

  • načítám...
36200
2.12.24 09:28

Na trvalém pobytu nezalezi. Záleží kde a s kým bydlíš skutečně. Teď bydlíš s mamkou, takže se posuzuje i její příjem.

  • načítám...
Anonymní
2.12.24 09:35

@MartinL45 otec dítěte je a bude v rodném listě, je pracující. Vyhodil mě z jeho bytu, na domluvě nic moc není. Platit alimenty bude, prý musí platit i na mě. Vůbec nevím zda i na to mám nárok.

  • Upravit
Anonymní
2.12.24 09:36

@JancaS84 od mé mamky příjem je minimální (14 tisic), ale do porodu bych bydlela sama tudíž příjem žádný, jak je to teda?

  • Upravit
53190
2.12.24 09:39

Nechápu dvě věci. Proč nepracuješ a proč jste do nájemní smlouvy napsali otce?

  • načítám...
15616
2.12.24 09:42
@Anonymní píše: Více

Proč jdeš do bytu, na který nemáš? :roll:

Víš na co máš nárok? Na to, aby ses postarala ty a otec děcka. :roll:

  • načítám...
Anonymní
2.12.24 09:43

@unuděná otěhotněla jsem hned po dokončení školy, práci jsem si hledala do minulého měsíce kde i na úřadu práce mi řekli, že už mě nikde nevezmou.

Byt se musel napsat na mého otce jelikož já jsem bez příjmu a bez příjmu mi nedají ani půjčku natož byt. Takže na půl roku je napsaný na otce (na kratší dobu to bohužel nejde udělat, tudíž do června) a následně po porodu budu mít rodičák a ten se počítá jako příjem takže byt se přepíše na mě.

  • Upravit
15616
2.12.24 09:43
@unuděná píše: Více

Kdo takovou zaměstná? :roll: Těsně po vyučení a ještě s bubnem?

  • načítám...
53190
2.12.24 09:44
@Šmoulice píše: Více

Asi tak. Měla zůstat u rodičů, pracovat, šetřit a osamostatnit se, až na to bude mít :zed:
Navíc „čerstvě vyučená“ znamená, že končila v červnu? Maximálně v září. Minimálně 3 měsíce už měla někde dělat :roll:

  • načítám...
53190
2.12.24 09:44
@Šmoulice píše: Více

S jakým bubnem, otěhotněla po škole, minimálně 5 měsíců na ní nemusí nikdo nic poznat.

  • načítám...
53190
2.12.24 09:45
@Anonymní píše: Více

Aha, takže jsi nenašla práci? Ani někde v Lidlu tě nevzali??
Ten byt otec kupuje??? Nebo jakou půjčku?

  • načítám...
24782
2.12.24 09:46
@unuděná píše: Více

Protože by ten byt ona nejspíš nedostala, když je bez příjmu.

  • načítám...
Anonymní
2.12.24 09:47

@unuděná bohužel ne, ani do Lidlu mě nevzali. Snažila jsem se dlouho, chodila jsem všude možně. Nekupuje je jako podnájemník. Ale tím, že nemam příjem tak byt na sebe napsat nemůžu.

  • Upravit
42736
2.12.24 09:48

Na výučňáku sotva zaschl inkoust, příjem nula, a mimísek na cestě 8o taťka zodpovědnost sama a už se poptávají dávky :roll:
Já jsem asi byla fakt blbá 8o

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat