Tržnice Sapa s kočárkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilly89
Nováček 6 příspěvků 21.07.19 23:09
Tržnice Sapa s kočárkem

Dobrý den, chtěli bychom navštívit tržnici Sapa, ale nemáme hlídání pro našeho 5.mesicniho chlapečka, nebyl jste tam někdy někdo s kočárem? Jestli se to dá zvládnout nebo je to blbost. Chtěla bych jen nakoupit par věci na vaření, nikde se tam nezdrzovat.

Děkuji

Reakce:
azaleila
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 44 inzerátů 21.07.19 23:11

Nevím, nevím… já tam byla jednou „letem světem“… ale s kočárkem bych tam fakt nešla… nemůže třeba manžel hlídat a Ty jít na nákup?

Lilly89
Nováček 6 příspěvků 21.07.19 23:16

@azaleila přítel prave děla u fotbalu a skoro nikdy není doma, tak jsme si tam společně chtěli udělat takový menší výlet, ale mám z toho obavy

azaleila
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 44 inzerátů 21.07.19 23:21
@Lilly89 píše:
@azaleila přítel prave děla u fotbalu a skoro nikdy není doma, tak jsme si tam společně chtěli udělat takový menší výlet, ale mám z toho obavy

fakt bych to nedoporučila… já vím, že to asi slyšet nechceš… ale tak, zařiď si tam ten nákup a na výlet můžete přeci na spoustu jiných míst… :-)

Lilly89
Nováček 6 příspěvků 21.07.19 23:23

@azaleila asi to tak bude nejlepší ;)

azaleila
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 44 inzerátů 21.07.19 23:28
@Lilly89 píše:
@azaleila asi to tak bude nejlepší ;)
:* určitě! Až děťátko povyroste, třeba se tam vydáte všichni tři společně…
Russet
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 21.07.19 23:29
@Lilly89 píše:
Dobrý den, chtěli bychom navštívit tržnici Sapa, ale nemáme hlídání pro našeho 5.mesicniho chlapečka, nebyl jste tam někdy někdo s kočárem? Jestli se to dá zvládnout nebo je to blbost. Chtěla bych jen nakoupit par věci na vaření, nikde se tam nezdrzovat.Děkuji

A co by se ti tam asi stalo? Nikdo tě tam nezamorduje. Jen bych si nedělala legraci, že jsem z celní správy…

PrvorodickaTerka
Povídálka 26 příspěvků 21.07.19 23:45

Blbost..jezdime tam pracidelne s dcerou a musim nosit na ruce nebo v satku.Maji tam vsude uzke ulicky nebo vsude pohazene krabice atpd.Na vic by se mohlo stat ze by te tam do obchodu nekde ani s kocarkem nepustily( kvuli kradeni). :palec: Jedine misto kde se dostanes s kocarem je velky obchodni dum tamda.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 22.07.19 06:58

My tam teda s kočárem byli, nevím kdy přesně, snad když měl syn 8M a v pohodě, ale je pravda ze šel i manžel a do některých obchodu jsem vlitla a on čekal venku…

Zkai
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 35 inzerátů 22.07.19 10:32

Mě zrovna v Tamda řekli, at tam tam příště s kočárem a takhle malým dítětem nechodím, kvůli bezpečnosti. Tak sem tam byla jen jednu jednou.

Váš příspěvek
Reklama