Skákadlo pro skoro tříletou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineMartinaCV
Echt Kelišová 8088 příspěvků 18.07.19 22:16
Skákadlo pro skoro tříletou

Holky, potřebuju poradit skákací zvířátko pro naši 2 a 3/4 letou. Preferuje jednorožce. Přečetla jsem si, že je důležité dávat bacha na značky kvůli ftalátům apod. Jde mi o velikost, někde uvádějí od 10 m, jinde od 3 let, přitom velikostně mi to přijde podobné. Asi půjde o délku sedu a výšku, když měří 104 cm. Pak psali o různé tuhosti materiálu, že některé jsou spíš jen na pohupování, jiné měkčí na skákání - ona chce skákat - ale výrobci tuhost u výrobků neuvádějí. Tak nevím, kterého jednorožce koupit, aby ho vůbec užila :think:

Reakce:
jita22
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 18.07.19 22:20

To neporadim, ale ta zviratka mi prijdou mala, dobry je ten mic s drzatky, ten se da nafouknout ze zacatku mensi a kdyz dite vyroste, tak se dofoukne. Myslim ze pri 104cm uz by v pohode sel.

Echt Kelišová 8088 příspěvků 18.07.19 22:32
@jita22 píše:
To neporadim, ale ta zviratka mi prijdou mala, dobry je ten mic s drzatky, ten se da nafouknout ze zacatku mensi a kdyz dite vyroste, tak se dofoukne. Myslim ze pri 104cm uz by v pohode sel.

Míče jsem viděla a zkusila prosadit, ale hraje mi tu kolovrátek „maminko já či jožce“ :mrgreen:

jita22
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 18.07.19 22:35
@MartinaCV píše:
Míče jsem viděla a zkusila prosadit, ale hraje mi tu kolovrátek „maminko já či jožce“ :mrgreen:

Tak to je pak jasna volba :mrgreen: Tak at dobre vyberete a mala ma radost :kytka:

Echt Kelišová 8088 příspěvků 18.07.19 22:36
@jita22 píše:
Tak to je pak jasna volba :mrgreen: Tak at dobre vyberete a mala ma radost :kytka:
:hug: zatím fakt nevím, kdyby to aspoň pořádně popsali :zed:
Emull
Kecalka 152 příspěvků 18.07.19 22:57

My mame konika Roddy. Rovnez ma byt od 3 let. Syn ho dostal kdyz mu byl 1,5 roku a byl mu akorat. Mozna se tim vekem vyrobce jen kryje, kdyby se diteti neco stalo.

Jogrr
Závislačka 4991 příspěvků 19.07.19 01:00

Mame z lidlu, jakehosi zeleneho dracka, dostal ho k prvnim narozeninam a bavit zacal az cca od roka a pul. Dnes ma dva a pul a lita na nem kazdy den.
Velikost, tuhost jsem nejak neresila. Proste zpocatku jsem min nafoukla a jak rostl dofukovala jsem.

Echt Kelišová 8088 příspěvků 19.07.19 01:30
@Jogrr píše:
Mame z lidlu, jakehosi zeleneho dracka, dostal ho k prvnim narozeninam a bavit zacal az cca od roka a pul. Dnes ma dva a pul a lita na nem kazdy den.
Velikost, tuhost jsem nejak neresila. Proste zpocatku jsem min nafoukla a jak rostl dofukovala jsem.

Mrknu do eshopu Lidlu 8)

Váš příspěvek
Reklama