Jak rozchodit kožené boty

192
14.7.19 11:11

Jak rozchodit kozene boty

Ahoj vsem, koupila jsem si nove kozene balerinky, v obchode krasne pohodlne (klasika), ale po jedinem dni v praci puchyre na patach a kuze strzena do krve :roll: Teprve ted se to zahojilo. Nemate nekdo prosim domaci tip, co s nimi, aby zmekly? Ted v nich doma chodim a mam v nich tluste fusekle :lol: ale jakmile je zkusim na silonky, za chvili to zas dre jak blazen, naboso si netroufam uz vubec. Slysela jsem, ze pomaha ty boty na noze fenovat, mate zkusenost? Nerada bych je znicila, jsou moc hezke a levne taky nebyly :(
Diky za kazdou radu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7737
14.7.19 11:13

Podlepuj si paty, dokud se boty neuvolní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2607
14.7.19 11:22

Kupuju si sprej na povolení kůže Collonil Stretch, nastříkám boty a roztahuju tam, kde potřebuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15580
14.7.19 11:34

A kde te to dre? Ja kdysi resila patu a to jsem vycetla, ze se ma kladivkem pres latku „otukat“ a docela to pomohlo. Jinak jsem chodila v botech v mokrych ponozkach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10140
14.7.19 11:36
@Lenka_Hal píše:
A kde te to dre? Ja kdysi resila patu a to jsem vycetla, ze se ma kladivkem pres latku „otukat“ a docela to pomohlo. Jinak jsem chodila v botech v mokrych ponozkach.

To s tím oťukáním taky znám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4210
14.7.19 12:12

Já jsem si koupila Compeed tyčinku na puchýře. Namažu si nohy, kde to dře (pásky od sandálů) a docela to funguje. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
14.7.19 12:29

Dre to na patach. Ta zadni cast boty je tam na dotek tvrda a pri delsim noseni se bolestive zaryje. Davala jsem si gelove naplasti na puchyre, s temi to slo, ale musela jsem si na patu flaknout dve pres sebe, jinak jsem to citila porad.
Holky co mate na mysli tim “otukanim”? :think: Ze botu zabalim do latky a kladivkem to poklepu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
14.7.19 13:02

Chození v mokrých ponožkách nebo zajít k obuvníkovi. Mají přístroje na roztáhnutí obuvi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15580
14.7.19 14:16
@Lisdoonvarna píše:
Dre to na patach. Ta zadni cast boty je tam na dotek tvrda a pri delsim noseni se bolestive zaryje. Davala jsem si gelove naplasti na puchyre, s temi to slo, ale musela jsem si na patu flaknout dve pres sebe, jinak jsem to citila porad.
Holky co mate na mysli tim “otukanim”? :think: Ze botu zabalim do latky a kladivkem to poklepu?

Jojo…a docela silne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13908
14.7.19 14:34

U Salamandra (asi i jinde) na to mají pěnu, která se nastříká na boty před chůzí a boty do jisté míry povolí - funguje jen na kožené části, šití moc nepovolí a plastové části vůbec).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13379
15.7.19 10:09

@Lisdoonvarna spej na zmekcenizmekceni kuze, nebo mokre ponozky a nosit.
Nez jsem znala tyhle fígle, tak jelikoz mam nohu 41,manzel taky, tak kdyz jsem mela problem, nosil je chvili doma on :lol: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.7.19 11:55

@Lisdoonvarna alkohol by mohl pomoct, změkčuje kůži, stačí navlhčit noviny alkoholem nebo kolínskou s vyšším obsahem, ne ať jsou mokré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18451
3.8.19 10:47

Já balerínky nosit nemůžu, vyzkoušela jsem snad 15 různých párů různých materiálů a vždy rozedřené paty nebo pod kotníky, prostě jsem se smířila, že moje noha to nedává a nosím sandálky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10210
3.8.19 12:00

Dala jsem je k ševci na kopyto, pěkně je vytáhnul

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu