Tvrdé břicho ve stoje

337
15.8.18 13:39

Tvrdé břicho ve stoje

Ahojte holky, o tvrdnutí břicha je tady toho moc, ale nikde jsem nenašla, že by měla některá mamina podobný problém jako já. Jsem ve 30.tt, od doktora mám nakázán klidový režim (zkracování čípku), tak posedávám, polehávám, nic těžkého nezvedám, návštěvy nezvu, protože by se z toho bordelu nevzpamatovaly :-D Opravdu se snažím relaxovat, ale něco dělat musím (např. vařit, chodit na občasné procházky, chodit na záchod apod.). Když sedím, mám břicho v pohodě, ale v momentě, kdy vstanu, ztvrdne jako kámen. Opravdu při každém stoupnutí. Mám nasazený Magnosolv (1,5 sáčku denně), ale po něm mám šílený průjem, tak jsem to zpět snížila na sáček nebo půl sáčku denně. Nemá z vás některá ten samý problém? Žádné kontrakce ještě necítím, ale to tvrdnutí je teda fakt dost nepříjemné… Kontrolu mám za týden, tak nevím, jestli to teď nějak hrotit, když kromě toho tvrdnutí je mi celkem dobře. :nevim: Díky za jakoukoliv zkušenost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3953
15.8.18 13:46

Ja mela bricho stale tvrde snad od 4mesice. Paradoxne to zmizelo mesic pred porodem a prenasela jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17741
15.8.18 13:49

32tt a břicho tvrdne furt a občas i dost bolestivě a pořád 2v1. Magnesium neberu, nepomáhá a po magnosolvu zvracím :nevim: . A klidový režim teda úplně nemám, starám se ted celé léto o syna :oops: plus nákupy, domácnost, hlídání veškeré žádné a manžel v práci i o víkendech :think:

Takže klid, nestresuj, odpočívej a bude to v pořádku ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
15.8.18 13:49

@e008 A jak sis na to zvykla? Mně to totiž přijde, že mě to jakoby navádí k tomu, abych se ve stoje furt nějak kroutila nebo krčila, aby to trochu polevilo :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
15.8.18 13:50

@Margery Díky, to mě trochu uklidnilo. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3875
15.8.18 13:54

Dporučuju místo magnosolvu Mg olej - snadno si ho vyrobíš doma - Chlorid hořečnatý - koupíš v lékárně - se smíchá s vodou, na netu určitě najdeš přesný návod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6291
15.8.18 14:16

Mne taky tvrdne bricho.. kdyz treba dlouho jdu vic nez kilak dva tak uz nemuzu. Magnezium pomaha cipek nemam ani zkraceny ani se nijak neotviram. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat