Reklama

Tvrdé břicho ve stoje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bonnefille
Kecalka 249 příspěvků 15.08.18 13:39
Tvrdé břicho ve stoje

Ahojte holky, o tvrdnutí břicha je tady toho moc, ale nikde jsem nenašla, že by měla některá mamina podobný problém jako já. Jsem ve 30.tt, od doktora mám nakázán klidový režim (zkracování čípku), tak posedávám, polehávám, nic těžkého nezvedám, návštěvy nezvu, protože by se z toho bordelu nevzpamatovaly :-D Opravdu se snažím relaxovat, ale něco dělat musím (např. vařit, chodit na občasné procházky, chodit na záchod apod.). Když sedím, mám břicho v pohodě, ale v momentě, kdy vstanu, ztvrdne jako kámen. Opravdu při každém stoupnutí. Mám nasazený Magnosolv (1,5 sáčku denně), ale po něm mám šílený průjem, tak jsem to zpět snížila na sáček nebo půl sáčku denně. Nemá z vás některá ten samý problém? Žádné kontrakce ještě necítím, ale to tvrdnutí je teda fakt dost nepříjemné… Kontrolu mám za týden, tak nevím, jestli to teď nějak hrotit, když kromě toho tvrdnutí je mi celkem dobře. :nevim: Díky za jakoukoliv zkušenost ;)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

e008
Závislačka 3241 příspěvků 26 inzerátů 15.08.18 13:46

Ja mela bricho stale tvrde snad od 4mesice. Paradoxne to zmizelo mesic pred porodem a prenasela jsem.

Uživatel je onlineMargery
Echt Kelišová 8436 příspěvků 15.08.18 13:49

32tt a břicho tvrdne furt a občas i dost bolestivě a pořád 2v1. Magnesium neberu, nepomáhá a po magnosolvu zvracím :nevim: . A klidový režim teda úplně nemám, starám se ted celé léto o syna :oops: plus nákupy, domácnost, hlídání veškeré žádné a manžel v práci i o víkendech :think:

Takže klid, nestresuj, odpočívej a bude to v pořádku ;-)

bonnefille
Kecalka 249 příspěvků 15.08.18 13:49

@e008 A jak sis na to zvykla? Mně to totiž přijde, že mě to jakoby navádí k tomu, abych se ve stoje furt nějak kroutila nebo krčila, aby to trochu polevilo :-D

bonnefille
Kecalka 249 příspěvků 15.08.18 13:50

@Margery Díky, to mě trochu uklidnilo. :palec:

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 15.08.18 13:54

Dporučuju místo magnosolvu Mg olej - snadno si ho vyrobíš doma - Chlorid hořečnatý - koupíš v lékárně - se smíchá s vodou, na netu určitě najdeš přesný návod

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 15.08.18 14:16

Mne taky tvrdne bricho.. kdyz treba dlouho jdu vic nez kilak dva tak uz nemuzu. Magnezium pomaha cipek nemam ani zkraceny ani se nijak neotviram. :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >