Mladší těhotenství podle UTZ než podle MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishulinaa
Nováček 5 příspěvků 15.08.18 11:50
Mladsi tehotenstvi podle UTZ nez podle MS

Ahoj holky poradte mi prosim:) asi nekdo uz z vas ma stejnou zkusenost. Kazdopadne jsme nejspise v ocekavani vcera sem byla na utz kde mi doktor rekl ze jsem nanejvyse v 5+1 a je tam zatim vacek, podle posledni MS mam byt uz pres 7my tyden. Cetla sem ze je to zcela normalni tyhle vykyvy. Mam nejaky obavy ze treba plod nemusi byt v poradku? Druha vec je ze posledni MS jsem mela 26.6 mezi tim probehl nejaky ten uspesny sexik a az po cca 20 dnech sem si vzala antikoncepci (no jo neva:-D, kazdopadne po tydnu antikoncepce (kolecka) mi zacinalo byt zle a kolecko sem vyndala, a o dalsi tyden sem mela dve carecky na testu???? muze mit vliv kolecko nejak na plod? Mate nekdo zkusenosti? Dekovala vsem:))

Reakce:

Ivčis
Závislačka 3865 příspěvků 15.08.18 11:57

Vůbec ale vůbec to nechápu :nevim: . Nejdřít úspěšně sexujete a pak bereš antikoncepci?

Mishulinaa
Nováček 5 příspěvků 15.08.18 11:59

No tim uspesnym sem myslela ze se to zadarilo bez toho aniz bychom to planovaly;)

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6352 příspěvků 15.08.18 12:05

No člověk většinou otěhotní i bez plánu.
Jinak ano utz a MS vůbec nemusí sedět.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 15.08.18 12:07

@Mishulinaa a tvé cykly před tím byly jak dlouhé? U delších cyklů je i takový výkyv normální. A i u pravidelných cyklů se může stát, že se ovulace zpozdí a pak to udělá takový výkyv.

Ivčis
Závislačka 3865 příspěvků 15.08.18 12:08

Jo tak ono je to takhle. A k otázce ano může být těhotenství mladší, moje je o týden mladší než podle menstruace.

Mishulinaa
Nováček 5 příspěvků 15.08.18 12:10

@jaaaninda cykly jsem mela v prumeru tak 4-6 dni jak kdy no;)
Jde mi spis o to ze doktor mi sam nedokazal rict proc se to lisi az sem se divila :nevim:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 15.08.18 12:15

@Mishulinaa myslela jsem spíš jak dlouhé byly cykly (28 dnů?) a ne jak dlouho ti trvá ms. U prvního se mi to lišilo asi o 5 týdnů, u druhého teď o 8 dnů. Je to tím, že málokterá ženská má ovulaci přesně 14.den cyklu.

VeHE
Závislačka 4118 příspěvků 15.08.18 12:19

@Mishulinaa Rozdíl MS a ultrazvuku mám od začátku cca 10dní. Ale vím, kdy to vzniklo a u syna mi to taky neodpovídalo o týden. Teď jsem v 18+5.

Mishulinaa
Nováček 5 příspěvků 15.08.18 12:20
@jaaaninda píše:
@Mishulinaa myslela jsem spíš jak dlouhé byly cykly (28 dnů?) a ne jak dlouho ti trvá ms. U prvního se mi to lišilo asi o 5 týdnů, u druhého teď o 8 dnů. Je to tím, že málokterá ženská má ovulaci přesně 14.den cyklu.

Jooo takhle???? chjo;) no tak ted sem to pocitala a je to rozmezi 28-32 i 33 ;)

Qadra
Stálice 86 příspěvků 15.08.18 12:43

Může být mladší,ale taky nemusí těhotenství prosperovat.Víc se dozvíš jen při opakovaném odběru krve na hcg a nebo při další kontrole.Bohužel u mě se taky lišily termíny dle ms a UZ a třikrát z toho byl zamlklý potrat.Hodně štěstí…

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 15.08.18 12:48

Ja mam take od zacatku tehotenstvi podle utz mladsi.. ale zda je vse v poradku a nejde o problem, na to je treba pockat na dalsi a dalsi vysetreni..ja osobne do nejakyho 12 tt jsem stejne byla jako na trni (ted 33tt). Antiko by ublizit nemela..nektere otehotni pri brani.. priste ale radsi pockat jestli nejsi tehu, kdyz vis, zes 20 dni nebrala..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 13:08

Mně to podle utz vycházelo o deset dní mladší než podle ms a dopadlo to špatně- revize

Mishulinaa
Nováček 5 příspěvků 15.08.18 13:32

Uz se zacinam desit, no tak uvid M za dva tydny dalsi protoze muj doktor nema cas opet dovolenkuje :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >