Zkušenost s Twisto.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 07:54
Twisto.cz zkušenost ?

Dobrý den,
Chci se zeptat jestli někdo z Vás má zkušenost s Twisto.cz ?

Reakce:
Kakika
Neúnavná pisatelka 15163 příspěvků 30.01.19 08:33

Já tedy vůbec netuším, co je na dotazu na Twisto tak intimního, ale už je to tu takový folklór.

Zkušenosti mám a zatím jen pozitivní. Naposled jim obchod, ze kterého jsem nakupovala, nedal vědět, že jsem již zboží obdržela. Platila jsem druhý den po převzetí zásilky a hned se ozvali, že evidují platbu, ale nemají info, že už mám zboží. Tak se dotazovali, zda zboží dorazilo v pořádku nebo na něj stále čekám (tudíž kdyby obchod zboží nedodal, ani by mi nezasílali upomínku, že jsem ještě neuhradila).

Jednou (při druhém nebo třetím nákupu) mi platbu přes Twisto zamítli bez udání důvodu. Šlo o kravinu za 200,– a ač jsem předtím uhradila hned, tak tentokrát nepovolili. Neřešila jsem. Teď naposled mi povolili zboží za 3000,–. Jejich algoritmus nechápu, ale za mě je to dobrá služba.

araw
Neúnavná pisatelka 16734 příspěvků 30.01.19 08:35

Za me super, platím s ní na Ali a všude, kde se vrací výhody. V hodně obchodech něco zpět či zdarma poštovné. Za mě super :pankac: ale určitě nakupovaat tak, aby se to hned ten měsíc uhradilo. lze to odložit, ale platí se za to poplatek. Je jasně danný, ale jsou to zbytečně vyhozené peníze

Lainaire8
Závislačka 2561 příspěvků 2 inzeráty 30.01.19 08:41

Mám u nich účet a využívám často. Spokojenost.

Lainaire8
Závislačka 2561 příspěvků 2 inzeráty 30.01.19 08:44

@Kakika pokud u nich nemáš účet, tak můžeš na jednu email adresu využít jen nákupy do 5000 Kč za rok. Teda aspoň loni to tak bylo, v březnu už mi psali že bohužel mám vybráno :lol: tak jsem si udělala účet a to máš limit na každej měsíc kolik si vybereš bo kolik ti dají.

notburga
Povídálka 24 příspěvků 30.01.19 08:45

Taky spokojenost. Bývají i různé bonusy při registraci, přes platbu přímo Twistem apod. A na konci měsíce zaplatím všechno naráz - resp. myslím, že je tam asi 15 dní,ale platím to hned, jakmile pošlou vyúčtování. Hlídám si to :)

Kakika
Neúnavná pisatelka 15163 příspěvků 30.01.19 08:52

@Lainaire8 už jsem o tom uvažovala, že si tam udělám účet, ale zatím nemám asi tu správnou motivaci, když využívám spíš sporadicky :lol:

Lainaire8
Závislačka 2561 příspěvků 2 inzeráty 30.01.19 09:01
@notburga píše:
Taky spokojenost. Bývají i různé bonusy při registraci, přes platbu přímo Twistem apod. A na konci měsíce zaplatím všechno naráz - resp. myslím, že je tam asi 15 dní,ale platím to hned, jakmile pošlou vyúčtování. Hlídám si to :)

Jj, bez účtu 14 dní od odeslání objednávky a s účtem až 45 dní (když objednáš 1.ledna, platíš až 15.unora, vždy je splatnost k 15. následu­jící měsíc)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >