Ty které jste otěhotněly během MS

Anonymní
5.2.21 09:08

Ty které jste otěhotněly během MS

Jsou tu také, které otěhotněly na začátku nebo během menstruace?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19025
5.2.21 09:13

Otěhotněla jsem ze sexu 4.den cyklu, mám brzo ovulaci. Většinou je to ovšem tak, že lékař spočítá těhotenské týdny, žena jaksi neví, že se to počítá od prvního dne menzes a pak tvrdí, že podle lékaře otěhotněla při menstruaci… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
5.2.21 10:21

Já mám kamarádku která nemohla 5 let otěhotnět a po zdravotní stránce úplně zdravá, jen ji gynekolog nemohl nikdy zjistit kdy má ovulaci, vždy když tam šla, tak doktor našel jen tekutinu z praskleho folikulu. Protože si byli jisti ze ovuluje, vaječníky i vejcovody Ok, ms 26. cyklu, spermie Ok, žádné srůsty, tak pořad zkoušeli a zkoušeli a ono nic. Jednou si zasexovali v době ms a kamarádka najednou těhotná, když se snažili o druhé tak zase rok nic a tak to zkusili opět v době ms a bylo z toho druhé mimčo. Nevím zda měla ovulaci přesně v době ms, protože je to z biologického hlediska nemožné, ale měla ji třeba 5. den cyklu, její ms trvala 7 dní, takže ovulace se neobjeví hned 1 dc ale třeba ten 4-7 dc a proto se říká že mas ovulaci zároveň s ms. Je to zcela výjimečné a vím, ze mi kamarádka říkala, že na gynde ji řekli ze ovulaci v prvním týdnu cyklu má pouhé 1% žen :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat