Fertiprona- kdy začít brát

Anonymní
4.2.21 15:35

Fertiprona kdy zacit brat

Ahoj holky, nikde sem se nedocetla snazime se o miminko a bylo mi doporuceno fertiprona ale nikde jsem se uz nedocetla jak brat jakoze pred menstruaci nebo az po menstruaci? Vim ze dva sacky denne ale nevim prave jestli po ms nebo pred? Prosim bral nekdo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
841
4.2.21 16:57

Muzes zacit kdykoliv ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 17:41
@Jogo-Bela píše:
Muzes zacit kdykoliv ;)

Dekuju a zeptam se je jedno jestli po jidle pred jidlem? A teda budu brat 2× denne jak pisou

• Citovat
  • Nahlásit
841
5.2.21 19:44
@Anonymní píše:
Dekuju a zeptam se je jedno jestli po jidle pred jidlem? A teda budu brat 2× denne jak pisou

Ja brala Nosifol (coz je podobne) a brala jsem vecer dva sacky najednou, jestli pred nebo po jidle, to uz nevim… kazdopadne pomohl :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 21:43

@Jogo-Bela tady prave u toho pisou dva denne nevim jestli se muze brat najedou

Kazdopadne mam uz devet dni spozdeni a tehu test negativni takze budu muset jit na injekci

• Citovat
  • Nahlásit
841
8.2.21 20:48
@Anonymní píše:
@Jogo-Bela tady prave u toho pisou dva denne nevim jestli se muze brat najedouKazdopadne mam uz devet dni spozdeni a tehu test negativni takze budu muset jit na injekci

Klidne na injekci bez, kdybys byla tehotna, neublizi to, prinejhorsim bude ms :) podle moji zkusenosti 2 sacky najednou nevadi… ja byla lina brat to 2× denne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 20:23

@Jogo-Bela uz sem se objednala cekal sem ze me vezme hned a ona sestra me objednala az za dva tydny ze nemaji misto fakt skveli kdyby byl naky problem tak proste neni misto me vzot driv. Tehu nejsem testy mam negativni a uz zadny delat nebudu. Ale stve me ze neni ms aby sme mohli pokracovat ve snazeni😔

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat