Strach před ketem

Anonymní
4.2.21 12:50

Strach před ketem

Ahojte holky, chci se jen svěřit jelikož mě přepadla nějaká panika a splín. Vůbec to nechápu, do teď jsem byla úplně v pohodě a těšila jsem se a dneska, když jsem se vzbudila po noční, tak mám divné pocity. Čeká nás 6.ket ze 4ivf a prostě mě přepadl šílený strach že to zase nevyjde. Poprvé to bude ket v nativu, takže pořád mám strach jaký bude folikul a jaká sliznice. Pak mi brali krev a dočetla jsem se tady na emiminu, že to může být i důvod zrušení transferu (když je hladina vysoká).. další věc, nad kterou přemýšlím je, že v pátek mám píchnout Ovitrelle a v pondělí je kontrola jestli folikul prasknul. Doktorka mě upozornila, že se může stát že folikul nepraskne a z toho mám teď taky strach, že se to zas bude odkládat a budu čekat další měsíc. Navíc mám problém s tím že v práci si musím přehazovat služby, abych mohla na kontroly a věřím, že kolegyně už to taky nebaví, i když ví co řešíme, a proč pořád přehazuju služby. Problém je i v tom, že pokud v pondělí folikul nepraskne asi budu muset jít na kontrolu i v úterý a právě tam už mám službu přehozenou ze čtvrtka abych nešla na ket po noční, ale v to úterý už by mi neměl kdo vzít tu denní a nevím jak bych to vysvětlovala mé nadřízené. Holky já už jsem z toho tak unavená.. z počátku jsem chodila na pn, ale prostě jsem se pak moc sledovala a bylo mi ještě hůř, než když jsem chodila do práce a potom i ta výplata stála za prd, takže teď už to raději řeším takhle. No a poslední věc, že manžel mi psal že ho od včerejška bolí hlava tak mám obavy ať nakonec nejsme ještě nemocní a budu mít úplně po ptakách.
Snad mě tu někdo pochopí, už je člověk z toho unavený.. a prostě dneska taková špatná nálada a strachy… Vím, že je to jen chvilkové a jak manžel dojde z práce, že mi bude hned lépe… Ale už jen co jsem to napsala, tak to že mě trochu spadlo. Pokud někdo prožívá něco podobného tak si můžem třeba napsat a podpořit se navzájem. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
195
4.2.21 13:01

Ahojky, sice s tímto zkušenost nemám, jen bych ráda povzbudila :kytka: Obavy a stresíky bych řekla, že jsou naprosto přirozený. Držím palečky, ať je vše, jak má být a vyjde Vám to. Posílám plno sil! :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
4.2.21 13:11

Neni to pro me teda aktualni, ale prozivala jsem uplne do puntiku to stejne a chapu, jak se citis :hug: Taky nekolik pokusu ivf, trable se sluzbami v praci apod.. Zmeny ze dne na den.. V práci jsem to nakonec rekla i sefovy, co mam za komplikace. Byla to koneckoncu taky mama od deti a mela pro to pochopeni. Dost veci to v praci ulehcilo.. Ale chapu, ze to nejde rict uplne vsude a kazdemu.. A jestli te to povzbudi, prvni dite mam z ketu, ze ketreho jsem sla rovnou do prace na nocni. A druhe dite z ketu v nativu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
4.2.21 15:34

Drž se :hug: Ja nevěřila, ze ke KETu dojde (v den ET nebylo, co vložit. To ránojsem rekla, ze se neobleknu, dokud mi nepotvrdí, ze je embryo rozmrazene a ok. Porad jsem se nemohla dovolat, pak mi to potvrdili, a kdyz uz jsem mela vyrazit, nemohla jsem najit peněženku s doklady. Muj první hystericky zachvat v životě :oops: Nejsou slova, ktera by Te uklidnila, tak jen vydrž :hug: Moc držím palce, ať zadaří..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 06:43

Holky moc děkuji za krásná slova :kytka: ani nevíte jak mi moc pomohly.. hlavně to že se vám to všem podařilo a že jedné z vás se podařilo dokonce i když pak šla na noční :lol: hned jsem to řekla manželovi :lol: jinak jste mě utvrdily v tom že pokud se to má podařit, tak se to podaří.. :srdce: děkuji všem ještě jednou :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat