Týden doma z porodnice - asi začaly prdíky

Prazacka4ever
27.4.25 10:22

Tyden doma z porodnice - asi zacaly prdiky/brisko

Ahoj prosim pomoc. Od porodnice respektive od narozeni krmime stejnou UM (nemohu kojit). Hipp 1 - a od vcerejska mame s malou 11ti denni peklo. Do te doby zlata, spinkani vs bdely stav byl super, ani pri prebalovani temer nebrecela, pri koupani taky ne.

Asi ji zacaly predpokladam prdiky, protoze proste ma najednou problem usnout, xkrat se vzbudi a knoura a sviji se u toho jak zizala. Je vikend, pediatra se nedovolam. Mam jit do lekarny a bez konzultace koupit nejaky ten detsky Espumisan? Poradi v te lekarne?

Nic sme nemenili, ani techniku krmeni, ani UM, ani lahvicky… jestli po jidle odkrkneme nebo ne taky podle me nema vliv :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34060
27.4.25 10:30
@Prazacka4ever píše: Více

Zajdi do té lékárny, určitě ti poraděj. Zkus rektální rourku, to by mělo pomoct a není nutné do miminka něco cpát.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
27.4.25 10:36

Proč další diskuze? Ráno už jsi mohla být v lékárně. Nevím na co čekáš :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1729
27.4.25 10:57

Za mě pomohlo kombo probiotika + rourka. No a čas. U staršího to prostě přestalo až s časem, a mohli jsme se stavět na hlavu :nevim: vydrž, bude to dobrý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10925
27.4.25 11:23

@Prazacka4ever mas doma miminko no, muzes to zrejme zmirnit, ale na kazdy mimino pusobi neco jinyho, ale problemu se zcela nejspis stejne nezbavis, prejde to vekem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35970
27.4.25 11:39

Tak miminka nejsou věčně spokojený, jsou lepší a horší obdobi. Kolik ma teda dva týdny?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8699
27.4.25 11:39

Vždyť jsi v předchozí diskuzi odpovědi už dostala. Co dalšího tedy ještě očekáváš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6125
27.4.25 18:16

Já vyzkoušela jiné um, rourku, Espumisan, probiotika, BabyCalm a podobný srandy.
U obou dcer pomohl ukončený 3. měsíc, kdy to prostě přestalo samo.

Můžeš miminku mírně ulevit, ale vyloženě pomůže jen čas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí