Týden doma z porodnice - asi začaly prdíky
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
@Prazacka4ever píše: Více
Zajdi do té lékárny, určitě ti poraděj. Zkus rektální rourku, to by mělo pomoct a není nutné do miminka něco cpát.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Proč další diskuze? Ráno už jsi mohla být v lékárně. Nevím na co čekáš ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Za mě pomohlo kombo probiotika + rourka. No a čas. U staršího to prostě přestalo až s časem, a mohli jsme se stavět na hlavu
vydrž, bude to dobrý.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Prazacka4ever mas doma miminko no, muzes to zrejme zmirnit, ale na kazdy mimino pusobi neco jinyho, ale problemu se zcela nejspis stejne nezbavis, prejde to vekem…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak miminka nejsou věčně spokojený, jsou lepší a horší obdobi. Kolik ma teda dva týdny?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Vždyť jsi v předchozí diskuzi odpovědi už dostala. Co dalšího tedy ještě očekáváš?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já vyzkoušela jiné um, rourku, Espumisan, probiotika, BabyCalm a podobný srandy.
U obou dcer pomohl ukončený 3. měsíc, kdy to prostě přestalo samo.
Můžeš miminku mírně ulevit, ale vyloženě pomůže jen čas.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj prosim pomoc. Od porodnice respektive od narozeni krmime stejnou UM (nemohu kojit). Hipp 1 - a od vcerejska mame s malou 11ti denni peklo. Do te doby zlata, spinkani vs bdely stav byl super, ani pri prebalovani temer nebrecela, pri koupani taky ne.
Asi ji zacaly predpokladam prdiky, protoze proste ma najednou problem usnout, xkrat se vzbudi a knoura a sviji se u toho jak zizala. Je vikend, pediatra se nedovolam. Mam jit do lekarny a bez konzultace koupit nejaky ten detsky Espumisan? Poradi v te lekarne?
Nic sme nemenili, ani techniku krmeni, ani UM, ani lahvicky… jestli po jidle odkrkneme nebo ne taky podle me nema vliv