Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Chci se zeptat, normálně beru každý měsíc antikoncepci. Jednou jsem prostě neměla prášky a tak jsem jeden týden vynechala a začala jsem až ten další ve stejný den jako vždycky. Zajímá mě jestli to nějak vadí nebo jestli nevíte co se stane.
No, jestli jsi měla nechráněný sex, tak z toho bude mimísek…. Pokud jsi to vzala o týden později, tak budeš mít normálně ovulaci. Pokzd nevezmeš antikoncepci správně, tak prostě nefunguje….
Myslíš, že jsi udělala teda přestávku dva týdny mezi platy? (Pak ano, vadí to, musíš se celé plato chránit ještě jinak, i v té celé pauze jsi měla.)
Nebo ji běžně bereš v kuse bez pauz a teď jsi tu pauzu udělala? Pak by se nic nedělo.
@LaryGary hlavně tady pak nepiš o dalším zázračném těhotenství přes ha.