Týden vynechání antikoncepce, pak pokračování

21
19.3.22 23:37

Týden vynechání antikoncepce, pak pokračování

Chci se zeptat, normálně beru každý měsíc antikoncepci. Jednou jsem prostě neměla prášky a tak jsem jeden týden vynechala a začala jsem až ten další ve stejný den jako vždycky. Zajímá mě jestli to nějak vadí nebo jestli nevíte co se stane.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Janli
19.3.22 23:51

No, jestli jsi měla nechráněný sex, tak z toho bude mimísek…. Pokud jsi to vzala o týden později, tak budeš mít normálně ovulaci. Pokzd nevezmeš antikoncepci správně, tak prostě nefunguje….

  • Citovat
  • Upravit
3115
20.3.22 07:01

Myslíš, že jsi udělala teda přestávku dva týdny mezi platy? (Pak ano, vadí to, musíš se celé plato chránit ještě jinak, i v té celé pauze jsi měla.)

Nebo ji běžně bereš v kuse bez pauz a teď jsi tu pauzu udělala? Pak by se nic nedělo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
20.3.22 07:09

@LaryGary hlavně tady pak nepiš o dalším zázračném těhotenství přes ha.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36155
20.3.22 08:29

No, nebyla jsi ten cyklus chráněná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty