Ublinkávání nosem a dušení

T21
1
17.5.20 11:48

Ublinkavani nosem a duseni

Mile maminky, prosim o radu. Mam 8 tydenni holcicku, ktera casto ublinkava. Minimalne jednou denne ji jde mlicko az nosem a dusi se. Prevazne po krmeni pri odrihnuti. Musime ji pak otocit na brisko s hlavickou mirne dolu a bouchat do zadicek. Obcas se stane, ze ji jakoby zaskoci slina a nasleduje to same. Holcicka je plne kojena. Doktorka nam dala Nutriton s tim, ze ublinkavani u miminek je normalni jev a hlavni je, ze prospivame. Mate s tim nektera zkusenost? Obcas se stava, ze je i neklidna po kojeni a krouti se (i kdyz pekne odrihne). Rada bych ji co nejvice ulevila a blinkani zmirnila, ale nemam zadne zkusenosti. Nemuze byt problem v technice kojeni, nebo treba v mem stravovani? Budu vdecna za kazkou zkusenost. Dekuji a preji vam krasny den. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12805
18.5.20 09:07

@T21 mam dve děti, obe kojene.
Jedna neblinkala vubec, ani si nepotrebovala moc odrihnout a druce dcera blinkala pomalu obloukem hrozne dlouho a nekolikrst denne. Co pamatuji, prevlikala jsem ji i 6× jen kvuli poblinkani.
Preslo to okolo 5.mesice.
Po kojeni jsem s ni musela manipulovat opatrne, nejlepsi bylo kojit v leze.
Doktorka to nijak neřešila, na reflux to nevypadalo a proste to pak ustavalo.
Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
21.5.20 09:14

Taky jsem to s malou zažila, pomáhalo ji po kojení hned nezvedat, chviličku chovat a pak opatrně a pomalu zvednou na odrihnuti. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama