Ubytování v okolí Děčína

118
13.6.17 22:39

Ubytování v okolí Děčína

Ahojte, o prázdninách se chystáme na plavbu z Děčína do Drážďan a rádi bychom strávili několik dní v této oblasti. Máte prosím tip na nějaké pěkné ubytování v okolí Děčína. Tento kout republiky vůbec neznám :nevim: děkuji moc za případné tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15595
13.6.17 22:44

V Děčíně jsem bydlela v hotelu Pošta, je to přímo na náměstí a potom kousek za Děčínem, cca 5 km je hotel Formule - ten mi hodně vyhovoval. Obojí ubytování bylo dobré. Na kávu a oběd jsem chodila do restaurace Paroloď, taky dobré.
Děčín je pohodové město, plavbu jsem taky absolvovala, ale to už jsou 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 23:36

Hotel Posta za me nic moc, Formule moc bokem. Zkuste se juknout na zamecka-sypka.cz. Jsou to koleje+ hostel, ale v krasne budove a na uzasnem miste za super cenu. My tam spali po svatbe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 23:38

Jo a je to tak max. 10min. super prochazkou k pristavisti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 23:46

Na dohled od Sypky Lazenska kavarna s luxusnimi domacimi zakusky a venkovnim detskym koutkem. Doporucuju par suchych rohliku na krmeni labuti a kacen na rybniku. Mam Decin rada :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
14.6.17 10:07

Doporučuju hotel Ostrov. Není daleko od Děčína a je krásný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15595
14.6.17 18:15
@Čajíček1980 píše:
Hotel Posta za me nic moc, Formule moc bokem. Zkuste se juknout na zamecka-sypka.cz. Jsou to koleje+ hostel, ale v krasne budove a na uzasnem miste za super cenu. My tam spali po svatbe :)

Já jsem byla spokojená, jezdím tak pracovně po celé ČR, tak mám možnost srovnání, které penziony a hotely jsou O. K. a které za nic nestojí… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama