Ubytování v Praze - Akce

18633
19.4.09 21:39

Ubytování v Praze - Akce

Milé maminky, dnes jsem víceméně náhodu narazila na levné ubytování v Praze a tak se s vámi podělím. Chystáme se tam s rodinkou za měsíc do zoo a ceny některých hotelů jsou mírně řečeno šílené…
Takže pokud se někdo chystáte do 30.6.2009 do Pražské ZOO, tak jsem vyhrabala toto:

http://www.villatroya.cz/

Bez problémů nám okamžitě potvrdili rezervaci a paní (slečna) byla velice ochotná a sdílná.
Výletům zdar L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35136
20.4.09 07:42

V bohnicke lecebne prej se da ubytovat za 150 (zjistovala tchyne, kontakty nemam). To je od ZOO taky kousek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
20.4.09 11:43

:lol: :lol: :lol: :lol: Tak snad až příští rok… :lol: :lol: :lol: Zatím tak nějak dobrý (jen mě teď teda fest začlo bolet břicho asi od toho záchvatu smíchu či co :lol: :lol: :lol: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
20.4.09 11:44
lacenka píše: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak snad až příští rok… :lol: :lol: :lol: Zatím tak nějak dobrý (jen mě teď teda fest začlo bolet břicho asi od toho záchvatu smíchu či co :lol: :lol: :lol: :lol: )

Protože jsi si stejně jaká představila, jak tě frknou mezi pacoše, viď? :wink: :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
20.4.09 11:45

V Bohnicích by to mělo být za 90, ne? :wink: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35136
20.4.09 12:43

90 je za pohotovost, za noc ve spitale je 6O, ale v bohnicich, kdyz prijdes na pohotovost, tak uz te tam vetsinou nechaj.

je to obrovskej areal, urcite tam maj neco volneho na ubytovani, toz luxus to urcite nebude - jednou jsem byla ubytovana v jedna LDN a byl to normalni nemocnicni pokoj s kovovejma postelema, akorat tam dali skrinku … ale kdyz jde o to ubytovat se levne ....... co nelevneji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.11 17:30

Levné ubytování v Praze

díky za skvělý tip, jinak pro návštěvu Prahy jako takové je lepší spíše centrum, tam jsem měla dobrou zkušenost s jedním intrem, najdete na levné ubytování v Praze
Nevíte, kde se ubytovat. když chceme na ZOO do Dvora Králové?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama