Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
No já bych to fakt nehrotila…po dvou letech…buďte ráda, že je dítě zdravé a Vy taky, ve dvou letech dopřejte dítěti už běžné dietnější nekořeněné normální jídlo. Já u prvního dítěte ztratila mléko díky nervům doma během dvou dnů. A co jsem mohla dělat. Fakt to není konec světa. Jsem s názorem většiny,, že batole je batole a kojenec je kojenec…