Ukončení kojení, jsem z toho smutná

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1334
9.10.23 19:23

No já bych to fakt nehrotila…po dvou letech…buďte ráda, že je dítě zdravé a Vy taky, ve dvou letech dopřejte dítěti už běžné dietnější nekořeněné normální jídlo. Já u prvního dítěte ztratila mléko díky nervům doma během dvou dnů. A co jsem mohla dělat. Fakt to není konec světa. Jsem s názorem většiny,, že batole je batole a kojenec je kojenec…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová