Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Sherry Nevím, kdo z ní co dělá, ale to je jedno.
Ono to bylo míněno spíše obecně ![]()
Ale je to jen seriál a jak vidno z této diskuse, Nova si může tleskat - Ulice plní svůj účel a zaměřuje se na tu správnou cílovou skupinu. ![]()
@kometa32 píše:
Nejlépe oblíkaná chodila Miládka a basta
a jak bravurně uměla střídat šátky a balerínky
![]()
@Sherry Ano, a ženské drbou ostošest.
Proto ta zmínka o seriálu a úspěšném zacílení Novy. Neboj, já si to jinak uvědomuji.
@kometa32 Podobně jako M. Procházková v civilu
http://img.blesk.cz/…chazkova.jpg
Vkus má - diplomaticky řečeno - nevšední. ![]()
Příspěvek upraven 12.03.15 v 12:55
@kometa32 píše:
Nejlépe oblíkaná chodila Miládka a basta
To teda! Obryně Stáňa v hadýrkách po mladší ségře… ![]()
@Gorlami píše:
Miladka mi strasne chybi![]()
neboj beztak se tam objeví a pak budou spolu s lumčou chodit venčit děti ![]()
@Sherry Ano, budou se procházet kolem Wüstenrotu, Tety, pohrají si s dětmi na oranžovém ČEZ hřišti a skončí na zákusku u Hájkové (nebo jak se ta cukrárna jmenuje). ![]()
@renduli píše:
@Sherry Ano, budou se procházet kolem Wüstenrotu, Tety, pohrají si s dětmi na oranžovém ČEZ hřišti a skončí na zákusku u Hájkové (nebo jak se ta cukrárna jmenuje).
přesně tak..a ještě se staví pro plínky do billy ![]()
@renduli píše:
@Sherry Ano, a ženské drbou ostošest.Proto ta zmínka o seriálu a úspěšném zacílení Novy. Neboj, já si to jinak uvědomuji.
@kometa32 Podobně jako M. Procházková v civilu
Příspěvek upraven 12.03.15 v 12:55http://img.blesk.cz/…chazkova.jpg
Vkus má - diplomaticky řečeno - nevšední.
To jde asi na maškarní, jinak si to nedovedu vysvětlit.
![]()
@Sherry píše:
neboj beztak se tam objeví a pak budou spolu s lumčou chodit venčit děti
A jednou se Linda se Standou vemou ![]()