Ulice :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4202
12.3.15 12:38

@Sherry Nevím, kdo z ní co dělá, ale to je jedno. :) Ono to bylo míněno spíše obecně ;)
Ale je to jen seriál a jak vidno z této diskuse, Nova si může tleskat - Ulice plní svůj účel a zaměřuje se na tu správnou cílovou skupinu. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20376
12.3.15 12:45

@KPKristy
hotová vařbuchta :mrgreen: :mrgreen:

@renduli
neboj se tady všichni víme že to je seriál 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13142
12.3.15 12:45

Nejlépe oblíkaná chodila Miládka a basta :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20376
12.3.15 12:52
@kometa32 píše:
Nejlépe oblíkaná chodila Miládka a basta :mrgreen:

a jak bravurně uměla střídat šátky a balerínky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4202
12.3.15 12:53

@Sherry Ano, a ženské drbou ostošest. :lol: Proto ta zmínka o seriálu a úspěšném zacílení Novy. Neboj, já si to jinak uvědomuji.

@kometa32 Podobně jako M. Procházková v civilu :lol: http://img.blesk.cz/…chazkova.jpg
Vkus má - diplomaticky řečeno - nevšední. :mrgreen:

Příspěvek upraven 12.03.15 v 12:55

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
12.3.15 12:54
@kometa32 píše:
Nejlépe oblíkaná chodila Miládka a basta :mrgreen:

To teda! Obryně Stáňa v hadýrkách po mladší ségře… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13142
12.3.15 12:54

@renduli Ty bláho :lol: Ty dlouhé vlasy mi k ní nejdou… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20376
12.3.15 12:56

@renduli
o bože taková obrovská Miládka. :twisted:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3681
12.3.15 13:04

Miladka mi strasne chybi :,( :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20376
12.3.15 13:06
@Gorlami píše:
Miladka mi strasne chybi :,( :,(

neboj beztak se tam objeví a pak budou spolu s lumčou chodit venčit děti :twisted:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4202
12.3.15 13:21

@Sherry Ano, budou se procházet kolem Wüstenrotu, Tety, pohrají si s dětmi na oranžovém ČEZ hřišti a skončí na zákusku u Hájkové (nebo jak se ta cukrárna jmenuje). :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
920
12.3.15 13:21

@renduli Hlavně teda ty punčošky… :roll: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20376
12.3.15 13:23
@renduli píše:
@Sherry Ano, budou se procházet kolem Wüstenrotu, Tety, pohrají si s dětmi na oranžovém ČEZ hřišti a skončí na zákusku u Hájkové (nebo jak se ta cukrárna jmenuje). :D

přesně tak..a ještě se staví pro plínky do billy :twisted:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6578
12.3.15 13:45
@renduli píše:
@Sherry Ano, a ženské drbou ostošest. :lol: Proto ta zmínka o seriálu a úspěšném zacílení Novy. Neboj, já si to jinak uvědomuji.

@kometa32 Podobně jako M. Procházková v civilu :lol: http://img.blesk.cz/…chazkova.jpg
Vkus má - diplomaticky řečeno - nevšední. :mrgreen:

Příspěvek upraven 12.03.15 v 12:55

8o 8o 8o 8o 8o To jde asi na maškarní, jinak si to nedovedu vysvětlit. :think: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3681
12.3.15 14:27
@Sherry píše:
neboj beztak se tam objeví a pak budou spolu s lumčou chodit venčit děti :twisted:

A jednou se Linda se Standou vemou :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová