Umrtvení zubu před vrtáním a Ibalgin

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 20:55

Umrtvení zubu před vrtáním a Ibalgin

Pěkný večer,
mám zubařský dotaz. Dneska mě rozbolel zub - už jednou vrtaný. Bolí dost, zítra mě čeká návštěva zubařky.
Mám dvě otázky.
Umrtvuje vám zubařka na vrtání zub? Moje je ještě stará škola a neumrtvuje prakticky nikdy. Ale mám pokušení si o umrtvení říct - jsem v tomto opravdu velký srab a bojím se už teď.
A druhá otázka. Můžu si před případným umrtvením vzít doma Ibalgin?

Prosím o anonym, ať mě blízcí nepoznají.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2742
3.1.22 21:01

Myslíš tím injekci proti bolesti ne? Umrtvení zubu je něco jiného. Pokud se bojím a zub bolí, požádám zubařku a ta mi injekci dá. Pokud se jedná o malý kaz, tak to se dá vydržet. A Ibalgin si předtím neber. Injekce zabírá dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 21:02
@reny14 píše:
Myslíš tím injekci proti bolesti ne? Umrtvení zubu je něco jiného. Pokud se bojím a zub bolí, požádám zubařku a ta mi injekci dá. Pokud se jedná o malý kaz, tak to se dá vydržet. A Ibalgin si předtím neber. Injekce zabírá dobře.

Ano, myslím injekci. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
27278
3.1.22 21:26

Moje automaticky neumrtvuje, musím si o injekci říct. Ibalgin by vadit neměl, ale je zbytečné si ho brát ve smyslu, že to po něm bude min bolet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
3.1.22 21:35

Moje zubařka se vždy zeptá, zda injekci chci. A já chci :) od té doby, co k ní chodím se míň bojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6765
3.1.22 21:42

Moje zubarka ji dava automaticky, bez injekce proti bolesti nevrta nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
3.1.22 21:47

Moje zubařka se neptá, automaticky opíchne a nikdy mě tam nic nebolelo. Konečně jsem se zbavila strachu že zubaře :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
3.1.22 22:57

Moje zubařka dává injekci vždycky, vůbec se neptá. Naopak mě ujišťuje že kdybych cokoli cítila, připíchne mi.

Proč by ti měla vrtat zub bez injekce, vždyť to bolí…? Na chirurgii se tě taky nebudou ptát, jestli chceš na zašití tržné rány umrtveni, nebo jestli to zvládneš bez něj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 23:10

Děkuji za všechny reakce. A vidím, že injekce je opravdu běžnou věcí… U nás bohužel ne. Tady se zubařky zasekly o pár desetiletí dříve. Já naštěstí moc zkušeností s vrtáním nemám - ale když, tak bez injekce. Ale i všichni ostatní si to „užívají“ hezky „naplno“. Bohužel, mladá krev nikde a člověk je rád, že má vůbec kam jít.
Děkuji moc, jsem malinko klidnější, teď ještě aby mi tu injekci dala.

• Citovat
  • Nahlásit
142
3.1.22 23:29

Po ibalginu budeš víc krvácet, ovlivňuje srážlivost krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
4.1.22 21:56

S dovolením se háčkuji, zítra jdu k lékařce s bolavým zubem a bojím se, že mi injekci nedá :D. Vrtat mi budou po x letech a navíc nová doktorka 8o Jsem posera :roll: Hodně štěstí a o injekci si řekni, taky si řeknu :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat