Úmyslný trestný čin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 10:03
Úmyslný trestný čin

Ahoj. V roce 2013/9 jsem byla odsouzena za úmyslný trestný čin obohacení, tr. čin do 5 tis, byla jsem v podmínce do r. 2016. Byla jsem do toho bohužel navezena a dluh, který vznikl (byl vyšší) se rozdělil mezi všechny zaměstnance. Když bych chtěla jít pracovat někam, kde bych musela dělat s penězi, jak to bude? Budu mít ještě záznam v trestním rejstříku? Můžu se o takovou práci ucházet? (Jde o prodavačku v masně) Děkuji za odpovědi

Reakce:
Yopii
Kecalka 321 příspěvků 22.11.18 10:10

Nech si ho vypsat na poste a vidis :nevim: tam nastaly nejake zmeny, byvalo to tusim ze po osvedceni to uz nebylo v zaznamu, ale nevim, nechala bych si ho vypsat

Halamka
Závislačka 3694 příspěvků 22.11.18 10:28

Podmíněný trest odnětí svobody
Pokud se podmíněně odsouzený ve zkušební době podmíněného odsouzení osvědčil a podmínka tedy nebyla přeměněna na nepodmíněný trest, znamená to, že od rozhodnutí soudu o osvědčení se na odsouzeného hledí, jako by odsouzen nebyl a odsouzení nebude uváděno ve výpisu z rejstříku trestů. Není tedy třeba podávat žádnou zvláštní žádost o zahlazení odsouzení. Jestliže ale soud odsouzeného neosvědčil a přeměnil podmíněný trest na nepodmíněný, platí ohledně záznamů ve výpisu z rejstříku trestů to, co bylo řečeno výše u nepodmíněného trestu odnětí svobody.

Více se dočtete na http://www.trestni-rizeni.com/…triku-trestu

Kriss Tina
Kelišová 5952 příspěvků 22.11.18 10:32

Pokud byl ten trest podmíněný, měl by se vymazat hned se skončením té podmínky. Nech si vyjet na poště trestní rejstřík, stojí to 100kc a když pudes do prace stejně ho budeš potřebovat. Kdyby si tam tu podmínku měla pořád psanou, můžeš požádat o výmaz.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 22.11.18 10:41

Ano, když soud vysloví, že se odsouzený osvědčil, tak se záznam zahlazuje. Rád bych se zeptal, co je to za trestný čin obohacení, já jsem ho v TZ nenašel.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21710 příspěvků 22.11.18 10:54
@Anonymní píše:
Ahoj. V roce 2013/9 jsem byla odsouzena za úmyslný trestný čin obohacení, tr. čin do 5 tis, byla jsem v podmínce do r. 2016. Byla jsem do toho bohužel navezena a dluh, který vznikl (byl vyšší) se rozdělil mezi všechny zaměstnance. Když bych chtěla jít pracovat někam, kde bych musela dělat s penězi, jak to bude? Budu mít ještě záznam v trestním rejstříku? Můžu se o takovou práci ucházet? (Jde o prodavačku v masně) Děkuji za odpovědi

Pokud nepůjdeš k policii nebo k armádě, kde požadují tzv. „opis“, v kterém je všechno ( A pak myslím ještě ve školství, aby jim tam nechodili lidé se zahlazeným trestem za sexuální zneužívání, ale tím si nejsem jistá) , budeš potřebovat jen výpis. A tam se to maže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >