Únik moči nebo výtok z vag. čípku?

Anonymní
10.3.25 11:21

Únik moči nebo výtok z vag. čípku?

Ahoj holky,

mám kvasinkovou infekci, a tak mi napsala gynekoložka čípky Polygynax na noční zavádění. Mám ale i šimrání močového měchýře. Ráno jsem se probudila a měla jsem na pyžamu větší mokrou skvrnu, která byla lehce nažloutlá. Jakmile zaschla, tak je pyžamová látka v tom místě taková tvrdší..
No a já teď nevím, jestli mi vytekl ten čípek, nebo je to únik moči. Mate mě, že je to lehce nažloutlé, jinak bych asi myslela, že čípek.. Ale je to současně vodnaté, žádné zbytky čípku, opravdu nevím.. Nemá s tím někdo zkušenost? Může být vyteklý čípek vodnatý, nažloutlý? :think:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.3.25 11:23

Tak hlavně když máš zavádět Viky, tak si vezmi kalhotky s vložkou, vytéká to…

  • Citovat
  • Upravit
76188
10.3.25 11:28

…a vyper si to pyžamo. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
119
10.3.25 11:34

Je to stoprocentně z toho léku. Kdyby to byl únik moči, tak moč po zaschnutí nezpůsobí ztvrdnutí prádla.
Znám to, i když jsem měla jiné léčivo. Určitě si ber na noc intimku nebo tenčí vložku.

A nic si nedělej tady z těch arogantních komentářů, na eMiminu mají maminky zvyk se povyšovat nad problémy ostatních ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4569
14.3.25 16:20

To bude z těch čípků.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.