Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Tak hlavně když máš zavádět Viky, tak si vezmi kalhotky s vložkou, vytéká to…
Je to stoprocentně z toho léku. Kdyby to byl únik moči, tak moč po zaschnutí nezpůsobí ztvrdnutí prádla.
Znám to, i když jsem měla jiné léčivo. Určitě si ber na noc intimku nebo tenčí vložku.
A nic si nedělej tady z těch arogantních komentářů, na eMiminu mají maminky zvyk se povyšovat nad problémy ostatních ![]()
Ahoj holky,
mám kvasinkovou infekci, a tak mi napsala gynekoložka čípky Polygynax na noční zavádění. Mám ale i šimrání močového měchýře. Ráno jsem se probudila a měla jsem na pyžamu větší mokrou skvrnu, která byla lehce nažloutlá. Jakmile zaschla, tak je pyžamová látka v tom místě taková tvrdší..
No a já teď nevím, jestli mi vytekl ten čípek, nebo je to únik moči. Mate mě, že je to lehce nažloutlé, jinak bych asi myslela, že čípek.. Ale je to současně vodnaté, žádné zbytky čípku, opravdu nevím.. Nemá s tím někdo zkušenost? Může být vyteklý čípek vodnatý, nažloutlý?