Urážená švagrová

Anonymní
9.9.21 16:37

Urazena svagrova

Zdravim. Moje svagrova uz mi jde na nervy, kazdy mesic se stane, ze prijde ke mne domu a chce si ode mne pujcit obleceni. Ona je hodne sportovni typ tak nema zadne spolecenske saty, lodicky(dvakrat jsem ji davala poukazku do ocecka at si neco hezkeho koupi, koupila si boty do fitka)… je celkem silna kuracka a vzdycky mi obleceni vratila nevyprane, nevycistene, zasmradi to byt, jednou i propalenou halenku… a nikdy mi za to nic nedala ani blbou cokosku…a dnes opet, ze jde zitra na vecirek a potrebuje neco pujcit, vlezla do satny a vybrala si moje nejoblibenejsi koktejlky, a to jsem uz rekla ze ne, ze ty proste ne. A tak koukala, protoze ja jsem takova trubka co neumi rict ne! 8o A zacala knourat, ze si myslela, ze jsme jako sestry a ze to ode mne necekala…odjela nafucena. Na jednu stranu jsem na sebe hrda, ze jsem ji to rekla :mrgreen: ale na druhou se trosku bojim co bude dal, jsem fakt takova putka ticha… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
263
9.9.21 16:41

Tak si snad konecne koupi aspoň jedny svoje univerzální společenské šaty, ne? Dobre's udělala. A vrátit nevyprane? To by zkusila jen jednou. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
9.9.21 16:42

Tak tohle je fuuuj! Nikdy bych obleceni nikomu nepujcovala :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
9.9.21 16:44

Do bytu ji nepouštěj a nic jí nepůjčuj. Nebo si třeba řekni příště rovnou o čokošku za vypůjčení hadrů. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14862
9.9.21 16:48

Tak uz nejsi ticha putka, super, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15284
9.9.21 16:49

Udělala jsi dobře a stůj si za svým. Já bych pochopila půjčit si oblečení na nějakou rychlou akci, kdy si nestíhám kopit nic jiného. Ale vrátit by ti to měla vyprané nebo vyčištěné. V případě propálené halenky bych od ní očekávala, že ti ji zaplatí nebo koupí novou. Švagrová je nevychovaná a využívá tě. Ber to jako první krůček k tomu, že jí toto chování už nebudeš tolerovat ani do budoucna a prostě jí nebudeš běžně suplovat její nedostatečný šatník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15284
9.9.21 16:49
@Piju čaj píše:
Do bytu ji nepouštěj a nic jí nepůjčuj. Nebo si třeba řekni příště rovnou o čokošku za vypůjčení hadrů. :palec:

Já bych jí spíš příště předložila k proplacení účet za čistírnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
9.9.21 16:51

Pujcujeme si se segrou, občas i kamarádkou. Max plesove saty, nikomu se nechce kupovat každý rok nové a takto pěkné protocime :)
To co popisuješ ty bych nepraktikovala. Buď na sebe hrdá, zes to zvládla, nepujcit a příště ji místo poukázky rovnou kup saty 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3261
9.9.21 16:53

Dobře jsi udělala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17338
9.9.21 16:54

Klid, třeba už se neozve, uražené příbuzenstvo, to je moje kategorie :mrgreen: :mrgreen:

a jestli se ozve, spočítej si kolik bys teoreticky dala za čištěná všech společenských věcí, které jsi jí pujčila a částku požaduj. + zalohu na další případné půjčení :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19848
9.9.21 16:59

Fuj, to je čuně :P A ještě tě krásně využívala. Dobře jsi udělala, že sis dupla. Příště bych jí řekla, že pokud si chce něco půjčovat, vrátí ti to profesionálně vyčištěné nebo proplatí účet z čistírny. Nevím, co přesně si půjčuje za šaty, ale koktejlky asi do pračky nehodíš… A k narozkám bych jí dala jedny univerzální malé černé a nazdar. Mimochodem, nezvaným návštěvám neotvírej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3436
9.9.21 16:59

Prestan ji pujcovat veci a uvidis, kolik toho z jejiho sesterstvi zbyde. Vztak musi byt vyvazeny, ne ze jeden tancuje jak druhy piska. Ale jsi dobra, prvni velky krok mas za sebou s ono to pujde. Chtelo by to trenink. S nejakou dobrou kamaradkou, ktera bude delat jako svagrovou, otravovat te a ty budes rikat ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19848
9.9.21 17:03

Jéé, zítra naběhni k ní domů, že potřebuješ půjčit boty na běhání a ty super fitness legíny, jako správná sestra. A pokud by ti to fakt půjčila, tak to pořádně propoť a pak jí to tak vrať :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
9.9.21 17:14

Gratuluji k pokroku :) :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
9.9.21 17:14

Oblečení se jako běžně půjčuje?