Určení pohlaví miminka

766
15.11.05 10:34

Určení pohlaví miminka

Maminky a těhulky mám k vám prosbu.Je tomu už více jak rok co tu probíhala diskuse o určení pohlaví miminka.Tenkrát jsem to vyzkoušela a vyšel nám kluk :lol: o pár měsícu později se nám narodil Tobiášek.A tak jelikož čekáme nyní další přírustek chtěla bych toto opět vyzkoušet ,ale nevim kde se dopídit adresy :cry: na,které bych to vyzkoušela.Jednalo se tenkrát o nějaký ASTECKÝ kalendář.Mohla byste mi některá pomoci?Moc děkuju
Andynka ,Tobiášek 10m a vetřeleček 6tt :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

102
15.11.05 10:44

Ahoj,
běž do dubňátek, tam Jitulinda na str.221 nechala několik odkazů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
15.11.05 14:07

Ahoj

Já ti dávám odkaz na čínský kalendář
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
16.11.05 10:30

U me to nevychazi

Ahojki, prave jsem se divala do kalendare a bohuzel to nevychazi. Podle kalendare by to mela byt holcicka, ale my cekame kluka jako buka!!! A to vim na 100% protoze nektere veci se na ultrazvuku vazne prehlednout nedaji Jarka + Hugo 31tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
18.11.05 18:32

Já už taky moc nevěřím, těm všem kalendářům, výpočtům a bohužel i můj vlastní instinkt zklamal, nebo't všude vycházela holčička, já taky čekala holčičku, a teď po amniu(odběr plodové vody) víme 100%, že je to kluk! Od té doby to taky na UTZ pyšně ukazuje! Neměla jsem vysněnou holku či kluka, bylo mi to jedno, ale začala jsem nějak věřit tomu, že je to holka a jsem ráda, že to můžem vědět už teď, neboť na něj můžem už mluvit Davídku :-)))))
Doktorka, nás se ptala" a vy nechcete překvapení? "A já na to, že právě pro nás není důležité pohlaví a že překvapení pro nás bude, pohodový porod a zdravé miminko! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
18.11.05 19:25

Já teda nevím, jestli tyhle kalendáře a předpovědi fungují, u nás nefungoval ani ultrazvuk :-) . Dle UZ v 25tt a 31tt jsme čekali holčičku, ale v dubnu se nám narodil klučina! Takže ono je to překvapení, i když člověku řeknou co to je :-D.
I když já do toho UZ měla vnitřní pocit, že to bude kluk, takže aspoň ten instinkt mě nezklamal :-).

Dočkejte času a jistota je stejně až po porodu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
18.11.05 20:17

Ahoj

Jo, jo, můžu potvrdit, že tyhle kalendáříky a předpovědi doopravdy nefunguji, všude nám vycházela holčička, ale podle UTZ to byl pořád klučinka a taky v červnu se to potvrdilo. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
18.11.05 22:24

Tak ten čínský mi taky nevyšel, měla bych mít holčičku a bude to kluk (teda není to stopro, ale jak psal někdo přede mnou, ten pindík se opravdu přehlédnout nedal). Ale podle toho aztéckého mi to vychází na kluka: http://sweb.cz/…pohlavi.html
a ještě mi to vyšlo podle stáří krve. Musíš znát věk obou v okamžiku početí, krev se mění každých 7 let a kdo měl v době početí mladší krev, tak podle něj bude pohlaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
18.11.05 22:31

Jejda, tak teď jsem ten odkaz zkoušela a stránka neexistuje, tak nevím, kde je chyba, je fakt, že jsem se tam naposledy dívala tak před půl rokem a šlo to.
Nebo u nás ještě fungovalo to, že jsem otěhotněla v době ovulace a to je prý větší pravděpodobnost na kluka a asi to bude sedět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.12.05 12:30

Milá Zuzicak, musím ti napsat ohledně určení pohlaví miminka. Včera jsem ostala na ultrazvuku 20. týd. jako opařená, protože mi paní doktorka řekla, že budeme mít holčičku. Já jsem do té doby vnitřně myslela, že to je prostě jasnej kluk. Né, že bychom holčičku nechtěli, strašně moc obojí, ale prostě nevím, jak se vnitřně na miminko nastavit. Jsem z toho fakt úplně rozhozená. Bojím se připravovat se na holčičku, i když bych ji moc chtěla, aby to pak náhodou nebyl zase kluk. No já poslední, co bych chtěla, by bylo vsugerovávat pohlaví nenarozenýmu miminku, ale zase si o svém děcku sním a přemýšlím a těm myšlenkám na to, jestli to bude kluk nebo holčička se nedovedu ubránit. Také se divím, že mě můj vnitřní pocit zklamal? Pak to teda asi bylo to vsugerovávání, a toho už bych se nikdy nechtěla dopustit. Já téhle paní doktorce věřím, protože syna i dcerku mi vždy v tom 20. týdnu odhadla dobře, ale před porodem jsem vždy měla hrozný stres, jestli jsem celou půlku těhotenství nežila v mylném domnění. Doslechla jsem se totiž z různých míst, že ten ultrazvuk to neurčí moc spolehlivě, vidíš, a tys to taky potvrdila. Nejdřív jsem si myslela, že se mohou splést, že se třeba holčičce připlete šňůra ke kačence a omyl je na světě, ale když píšeš, že ti avízovali holčičku a je to kluk, tak vidím, že omyly jsou asi na obou stranách. Teď nevím, jestli mám věřit svému vnitřnímu pocitu a nebo jestli tomu včerejšímu ultrazvuku. Manžel mi řekl, ať nic modrýho nekupuju, že to prostě bude holčička a mluví o ní jako o holčičce, ale já radši pořídím všechno bílý a budu se snažit co nejvíc myslet na miminko neutrálně, asi mi nic jinýho nezbyde.

Přeju tvému chlapečkovi a vlastně všem dětičkám hodně dětského štěstí.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
459
21.12.05 13:56
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
24.6.14 10:31

Ahojky chci se zeptat když mě před početím bylo 22 a přítely 29 kdo má mladší krev nám vichází že oba mame první rok vyměněnou krev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama