Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Maminky zítra jdeme s malým na tzv. uretrocystografii, nebo-li cévkování měchýře pod RTG a pozorování zda se moč správně vylučuje. Od narození má mírnou hypotonií pánvičky, překonali jsme inf. močových cest tak proto toto vyšetření. Najde se zde někdo s podobnou zkušeností? Zajímá mně jak Vaše dítko zákrok neslo a jak to probíhalo. Děkuju moc všem
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!