Urologická klinika ve FN Plzeň

287
20.9.15 19:24

Urologická klinika ve FN Plzeň

Nemá někdo zkušenost s péčí, přístupem na urologii na Borech? Myslím v ambulancích.
 Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5473
20.9.15 20:50

Já tam byla jen na pohotovosti, když jsem synkovi způsobila při přetahování předkožky parafimozu, byli milí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2614
21.9.15 12:38

Jenom doufám, že ho kvůli té parafimóze nebudou chtít nesmyslně obřezávt. Mnohde to dělají, je to však zastaralé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
287
21.9.15 18:55

@Samamama
Díky, já se tedy dnes objednala a mám se dostavit, na začátku listopadu :lol:,
k dr. Mrkosovi. Nezná ho někdo? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5473
21.9.15 20:28

@gin 124 Jasne, ze ne, predkozku pretahli behem pul minuty zpet, uz se to neopakovalo, fimozu nema, k obrizce neni duvod, ani o ni nepadlo slovo.

@LennkaK. Osobne ho neznam, ale co jsem tak slysela, mel by byt fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4044
9.11.16 20:50

@LennkaK. ahoj prosím jak si nakonec byla spokojená: v prosinci jdu na Bory na urologii na urodinamické vyšetření.. mám z toho bobky..
nemáte nikdo tím prosím zkušenost.. děkuji všem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
287
12.11.16 22:45

@Adenka84
Byla jsem u dr. Mrkose a pak ještě u jedné doktorky - oba byli moc milí a sestry taky :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4044
12.11.16 22:53

@LennkaK. ahoj děkuji ti.. a též jsi byla na urodynamickém vyšetření?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
287
12.11.16 22:58

@Adenka84
Ne, byla jsem tam na nějakým „vstupním“ vyšetření, dostala jsem zkumavky :mrgreen: a přímo na tý ambulanci mi udělali sono. Na to, že měli plnou čekárnu jsem šla dovnitř přesně na čas. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4044
12.11.16 23:02

Aha.. :( ale i tak ti moc děkuji za recenzi…
mám z toho vyšetření trochu bobky.. můj gynekolog mě řekl, jen že mě čeká cévkování, že to bude časově delší vyšetření, ale že nebude nějak příliš bolestivé jako spíš psychicky náročné

hledám kdo s tím má zkušenost a zatím marně..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.