Usínání bez partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika_Filgasova
Povídálka 17 příspěvků 30.01.17 01:45
Usínání bez partnera

Ahojky :) Jdu si k vám pro radu, nebo aleaspoň pro nějaký názor. Jak jste se naučili usínat bez partnera? S přítelem se vidíváme o víkendech(někdy přes týden) kvůli pracovnímu vytížení a pokaždé když vedle něho usínám tak jsem do minuty " tvrdá ", ale jak mám usínat bez něj nemůžu třeba 2-3h zabrat…Podotýkám, že s partnerem zatím nesdílíme jednu domácnost…Snad časem :srdce:… Jinak mě nic netrápí, ani jsem nikdy neměla problémy se spánkem…Nicméně jsem bezradná…Jsem pracující člověk a věčně v práci nevyspaná… :( :( :( ( Když usnu v 1h ráno a vstávám ve 4h…no hnus… měla jste některá prosím stejný problém? Děkuju za rady kočky :srdce:

Reakce:

1Luca
Kelišová 5267 příspěvků 30.01.17 02:13

@Veronika_Fil­gasova mám stejný problém doposud a to jsme manželé. Jakmile na noc není doma, ne a ne usnout. Řešení jsem zatím nenašla.

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 30.01.17 02:34
@Veronika_Fil­gasova píše:
Ahojky :) Jdu si k vám pro radu, nebo aleaspoň pro nějaký názor. Jak jste se naučili usínat bez partnera? S přítelem se vidíváme o víkendech(někdy přes týden) kvůli pracovnímu vytížení a pokaždé když vedle něho usínám tak jsem do minuty " tvrdá ", ale jak mám usínat bez něj nemůžu třeba 2-3h zabrat…Podotýkám, že s partnerem zatím nesdílíme jednu domácnost…Snad časem :srdce:… Jinak mě nic netrápí, ani jsem nikdy neměla problémy se spánkem…Nicméně jsem bezradná…Jsem pracující člověk a věčně v práci nevyspaná… :( :( :( ( Když usnu v 1h ráno a vstávám ve 4h…no hnus… měla jste některá prosím stejný problém? Děkuju za rady kočky :srdce:

Pořiď si děti, to pak usneš dřív, než vlezeš do postele.
Pokud chceš méně radikální řešení, tak si uvaří meduňkový čaj.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 30.01.17 06:03

Chodit dřív spát a večer tak 2hodiny před spaním nekoukat na televizi, počítač ani do mobilu. Jinak na lepší usínání funguje kozlík lékařský, meduňka a vůně levandule. Nebo poproste přítele ať vám půjčí lehce nošené triko a spěte v něm, já když je manžel pryč, tak taky kradu jeho polštář.

Enmamma
Závislačka 2991 příspěvků 30.01.17 06:12

Já mám partnerku. Sdílíme spolu domácnost a když není vyjimečně doma, také nemůžu usnout a spí se mi hůř. Ona říká, že to má stejně.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 30.01.17 06:34

@Veronika_Fil­gasova já tento problém nemám, můj ano.. nepomáhá zatím nic. Nezvykl si ani po půl roce - chodím na směny do práce :nevim:

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 30.01.17 06:51

Normalne si dej panaka :)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33770 příspěvků 30.01.17 07:23

@Veronika_Fil­gasova měli jsme to podobné i po 20 letech..chlap ten nespal skoro vůbec a já tedy usnula hned, ale dost často jsem se v noci budila. Nepomohlo mě ani, když jsem se před spaním šla zničit na kolo do fitka nebo se s kámoškou ožrat naopak to bylo ještě horší, protože se mě zvýšila tepová frekvence a bylo to úplně naprd takže jsem to řešila knihou nebo se učila a bylo to mnohem lepší ;)

nataluska
Kelišová 7119 příspěvků 30.01.17 08:14

Chodím spát po 21h, ráno vstavám ve 4 h do práce a do toho dvakrát za noc k nejmladší ( nespavec). Manžel kouká do půlnoci na televizi. Usnu hned jak lehnu.

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 30.01.17 09:01

Člověk si zvykne. Když odjel na první delší služební cestu, tak jsem nespala pomalu 14 dní. Po jeho návratu jsem padla za vlast. Postupně se to lepšilo. Teď co máme 2 děti, tak se občas i dělíme spání. Když je jeden z nás nemocný, tak odchází spát do jiného pokoje, aby se ten druhý vyspal. Ale chce to čas, člověk si zvykne.

Veronika_Filgasova
Povídálka 17 příspěvků 30.01.17 10:03

No holky, Tak doufam, Ze se to brzy zlepsi, Protoze jsem zdravotni sestra a nemuzu si dovolit byt v praci unavena :roll:… Dnes jsem usla ve 3 hodiny a v 8 uz byla zase vzhuru…, ale jsem „rada“, ze nejsem sama kdo ma takovy problem, myslela jsem si, ze nejakym zpusobem hystercim, ze jsem na mem citove zavisla ( ikdyz to vlastne asi jo) :lol: nebo to aleaspon vyplyva ze clanku, ktere jsem si procitala na netu…

strýček sally
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 30.01.17 10:07

@Veronika_Fil­gasova
Si pořiď těch partnerů víc. A tohodle si nech jen na vikendy a ty ostatní na večerní usínání přes týden. ;)

Veronika_Filgasova
Povídálka 17 příspěvků 30.01.17 10:19
@strýček sally píše:
@Veronika_Fil­gasova
Si pořiď těch partnerů víc. A tohodle si nech jen na vikendy a ty ostatní na večerní usínání přes týden. ;)

Tak tohle byla vazne hloupa poznamka;-)

Cucinka
Povídálka 42 příspěvků 30.01.17 10:21

Ja spím s plyšovým medou co jsem od přítele dostala, když jsem před par lety jela na dovolenou ještě s rodiči bez něj. Spím s nim jak miminko :dance:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 21:33

Mám úplně stejný problém a to spolu bydlíme 2 roky. Když mám přítele doma, jsem unavená a po ulehnuti do postele spím hned. Momentálně dělá na 24 hodinové směny, takže je někdy i 3× tydne pres noc v praci a vetsinou strasim do pulnoci a porad se budim. I dneska nejspis ještě dloouho nepujdu spát, protože jsem doma bez nej. Také nevím co s tím. Ale automaticky usinam na jeho straně postele, na jeho polštáři a tričku :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >