Jsem všech idiotů král

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kolibříkxxx
Nováček 2 příspěvky 30.01.17 01:38
Jsem všech idiotů král

Ahoj. Mám takový malý problém. V podstatě ani nevím, proč to sem píšu.. Vím sama, co bych měla dělat, spíš mi jde asi jen o to vypovídat se někde, kde mě nikdo nezná a třeba si přečíst komentář od někoho, kdo má podobný problém. Prostě… Je mi 25. Jsem devět let šťastně zadaná. Bydlíme spolu máme se rádi a tak dále. Jenomže… náš sex už mi začal být moc stereotypní a fádní, tak jsem si řekla, že zkusím něco (někoho) jiného (kromě něj jsem v posteli v podstatě nikoho neměla). Že prostě zahnu. Ano, je to hnusné, já vím, přítel je moc hodný, milý, chápavý, jenže… prostě v posteli mi neumí dát to, co bych chtěla. A objevil se někdo, kdo to umí. Takže jsme se domluvili, že si spolu párkrát… chápete a bude to prostě vztah založený jen na tom jednom. Ale co čert nechtěl, já jsem se (já kráva blbá!!) do něj nějakým nepochopitelným způsobem zamilovala. A teď se v tom prostě plácám. Ten nový ke mně (si myslím) asi nic hlubšího necítí. Pokud se to netýče sexu, tak mě téměř nekontaktuje a s přítelem se rozejít nechci. Jenže když jsem s ním, myslím na toho druhého.. A nejhorší na tom je, že mě občas ve slabých chvílích napadá, že bych to příteli řekla, i tomu druhému. Jenže nevím, co z toho… Přítel by se naštval a rozešel se se mnou a tamtomu by to bylo podle mě jedno. Ten by asi řekl něco jako, že to skončíme, protože nechce rozbíjet vztah, nebo jinou podobnou otřepanou frázi. Takže tak…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 02:06

Pokud nejste trol; tak ste na vztah absoludne nezrelá, doporučuju nekolik let mentálního dospivaní a pak pomýšlejte na vážny vztah.

Cucinka
Povídálka 42 příspěvků 30.01.17 02:12

@kolibříkxxx
Zlato najdi si činnost! Tomu druhému nepis. Kup si permici do fitka nebo zacni běhat. Dostaneš ze sebe přebytek energie a budeš u toho mit cas si vše promyslet. Může to být jen platonická láska proto, že ti teď dal něco, co ti zrovna zaclo chybět. Jsi s přítelem dost dlouho na to, abys věděla zda s ním chceš zit i nadále. Nikomu nic neříkej. Partnera by si ranila a asi by ti to nikdy neodpustil. To co jsi udělala byla pěkná chujovina :roll: Ale v životě se to prostě stává. Ted záleží na čem záleží tobě. Zda na tvém vztahu nebo na něčem jiném…asi na zničení vztahu. Možná by sis mohla s partnerem promluvit o tom co ti v posteli chybí

Aotearoa
Závislačka 4593 příspěvků 30.01.17 04:05

Ja myslím, ze titulek diskuze to vystihuje dostatečně :palec:

flybe
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 30.01.17 05:17

No stalo se a sama jsi si to analyzovala. Pravda nikomu nepomůže a trestem ať Ti jsou tvé pocity.

S milencem bych to ukončila, utla jakýkoliv kontakt a pokračovala ve vztahu s přítelem. On ten sex málo kde je wow po čase. Milenec kdyby o tebe měl zájem, tak ti to dá vědět.

Pokud třeba ani po půl roku nebudeš spokojena, tak bych se rozešla a hledala dál jiného partnera.

terinka4444
Hvězda diskuse 67807 příspěvků 30.01.17 08:00

Já si myslím, že sis vyzkoušela sex jinde a tím jsi poslala tvůj harmonický vztah do propadliště dějin. Mít milého, hodného, chápajícího, milujícího partnera je v dnešním světě docela vzácná věc. Přesto si toho lidé neváží. Pusť k vodě milence, nekontaktuj ho a doufej, že to přejde.

Jana525
Závislačka 4872 příspěvků 30.01.17 08:06

Aha, takze vas sex zacal byt fadni a ty misto, abys popremyslela, jak ho ozivit, tak si zahla? Nechapu. Makej na vztahu a nebo si najdi nekoho tretiho, s kym to bude klapat v posteli i mimo.

JIVaJaH
Kecalka 405 příspěvků 30.01.17 08:09

Téměř všichni to tady vidíme stejně…najdi si činnost, obnov koníčka, prostě něco, co Tě zajímá, baví. Milence nekontaktuj, zvlášť, když nemá větší zájem, než je sex. Žena se dřív nebo později zamiluje, muž ne. Byla to chyba. Milenec za ztrátu dosud pěkného vztahu nestojí. Problém ve vašem vztahu je sex? Zkus nabídnout nějaké osvěžení, pomůcky, co?

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33758 příspěvků 30.01.17 08:12

@kolibříkxxx stalo se a dál bych se být tebou v tom nevrtala. Vzala jsi si z toho nějaké ponaučení a příště už myslím budeš jednat s větší rozvahou.Jste spolu už delší dobu a myslím si, že je přirozené chtít něco jiného, ale než do něčeho takového člověk půjde chtělo by si to vyřešit tak nějak v sobě co chci a co naopak je pro mne už „pasé“

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 30.01.17 08:14

Přítel ti neumí dát to, co bys chtěla (ví o tom vůbec? Třeba by uměl, kdyby o tom věděl!). Milenec o tebe nejeví hlubší zájem. Myslím, že je na čase poohlédnout se po někom třetím. Ale napřed bych se zamyslela nad tím, jestli jsi už vyčerpala všechny možnosti, jak váš vztah upravit tak, aby vyhovoval vám oběma. ( Tím nemyslím toho milence, ale rozmluvu o tom, co komu chybí a pokus o nápravu).

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 08:35

Nejsi šťastně zadaná. Jsi nevybouřená. Znáš jen jednoho sexuálního partnera a dolehl na Tebe stereotyp. Svým úletem jsi zbourala fungující vztah.
Měla by sis najít někoho jiného. Tvůj stávající přítel si nezaslouží, abys z něj dělala vola :?.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 30.01.17 08:38
@kolibříkxxx píše:
Ahoj. Mám takový malý problém. V podstatě ani nevím, proč to sem píšu.. Vím sama, co bych měla dělat, spíš mi jde asi jen o to vypovídat se někde, kde mě nikdo nezná a třeba si přečíst komentář od někoho, kdo má podobný problém. Prostě… Je mi 25. Jsem devět let šťastně zadaná. Bydlíme spolu máme se rádi a tak dále. Jenomže… náš sex už mi začal být moc stereotypní a fádní, tak jsem si řekla, že zkusím něco (někoho) jiného (kromě něj jsem v posteli v podstatě nikoho neměla). Že prostě zahnu. Ano, je to hnusné, já vím, přítel je moc hodný, milý, chápavý, jenže… prostě v posteli mi neumí dát to, co bych chtěla. A objevil se někdo, kdo to umí. Takže jsme se domluvili, že si spolu párkrát… chápete a bude to prostě vztah založený jen na tom jednom. Ale co čert nechtěl, já jsem se (já kráva blbá!!) do něj nějakým nepochopitelným způsobem zamilovala. A teď se v tom prostě plácám. Ten nový ke mně (si myslím) asi nic hlubšího necítí. Pokud se to netýče sexu, tak mě téměř nekontaktuje a s přítelem se rozejít nechci. Jenže když jsem s ním, myslím na toho druhého.. A nejhorší na tom je, že mě občas ve slabých chvílích napadá, že bych to příteli řekla, i tomu druhému. Jenže nevím, co z toho… Přítel by se naštval a rozešel se se mnou a tamtomu by to bylo podle mě jedno. Ten by asi řekl něco jako, že to skončíme, protože nechce rozbíjet vztah, nebo jinou podobnou otřepanou frázi. Takže tak…

hlavně nezaměňuj to, že ti to někdo dobře udělá za lásku a zamilovanost ju? je to jen chemie - sejde z očí sejde z mysli..
Spíš popřemýšlej zda pokračovat ve vztahu s přítelem bez ohledu na toho milence..

mau-mau
Závislačka 3187 příspěvků 30.01.17 08:49

Možná bych to lépe pochopila, kdybys napsala, co je to to něco, co ti dá on? :think: jestli jsou to centimetry (30 místo 12), tak blbý, ale pokud je to něco jako vášeň, tak ta tak trochu vždy po letech uvádá. Pokud je to orgasmus, tak to se divím, že to přišlo až po 9 letech. To já bych mu řekla co a jak maximálně po druhý akci :mrgreen: :mrgreen:

K K
Kecalka 481 příspěvků 30.01.17 09:23

Jeje, tohle znam - ale byli to uz manzele a meli dite. Takze tam to odnesl i nekdo uplne nevinej (zamozrejme to dospelo k rozvodu), takze bohuzel idiotu kralovna je nekdo jinej - ale dost dotahujes.

Ja bych to bral pozitivne. Myslim, ze diky teto velmi chytre akci dostanes od zivota natolik po cuni, ze se naucis hlavne u dulezitejch rozhodnuti dvakrat az trikrat merit a nednou rezat. Lidi, co napred konaj a pak Jejeje, to nemej v zivote jednoduchy - tak bude rada, ze lekci dostanes uz v 26.

Jestli teda nezahnul pritel tobe, tak je mi ho lito - ale aspon dostal lekci pred tim, nez si nekoho vezme. Takze i pro nej nakonec vyhoda.

A jak to byva - kdyz se dva perou, treti se smeje - nakonec z toho nejlip vyjde pan vos.ust, kteres lizal nejen smetanu - a nasledky zadny, protoze vedel, s kym leze do postele. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 30.01.17 09:26

Problémem je mít v 25 letech za sebou 9 let vážného vztahu. Ukončete to a jděte oba řádit, ještě máte čas, později to bude složitější…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >