Usínání v objetí

Napsat příspěvek
254
20.11.15 21:18

@Delphy Mam to uplně stejně…Neusnula bych, musím se pořádně rozvalovat a užívat si volného místa nez se priprdeli deti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15030
@pannda píše:
Nápodobně…já totiž než usnu, změním x krát polohu

Když se mě nikdo nedotýká, tak se ani nepřevaluju. Ale jak je dotek, musím se hemžit. Já vůbec jsem citlivka na doteky, ráda druhého hladím, mazlím, ale sama to snesu, jen když jsem v pohodě, nejsem unavená… Takže muž usne přitom, když ho hladím a já pak v klidu sama. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29049

Na usínání v objetí nejsem, zabíjela bych.Jsem zastánce každý vlastní ložnici :palec: Partnera chápu a docílit kompromisu bohužel nelze. Jeden bude muset ustoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8827
20.11.15 21:20

Manžel je takovýhle svlačec :mrgreen: jsem z toho na švestku, ale od té doby, co s námi spala malá a teď spím s dětmi, takže má smolíka a tulí se ke kojícímu polštáři. :hug:

Mně to takhle nevyhovuje, pootřebuju se rozvalit a neznám moc nikoho dospělýho, kdo by se takhle tulil. Jo a dcera to je taky svlačec :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15030
20.11.15 21:21

@Ariadne Svlačec :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8827
20.11.15 21:22
@Ukulina píše:

jo doslova :-D obejme mě rukama, přehodí přese mě nohy, takže se nemůžu hýbat a funí mi za krk :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco2
20.11.15 21:23
@Ukulina píše:

Svlačec přítula

• Nahlásit
  • Citovat
12099
20.11.15 21:26

V objeti usnu malo kdy. Potrebuju prostor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
20.11.15 21:27
@Chocoloco2 píše:
Svlačec přítula

To je svízel přítula. :lol:

K diskusi- já to taky nemusím, na chvíli ano, ale jak jsem omezená v pohybu, tak mám nerva a potřebu se hýbat o to víc. A vůbec, taky než usnu, se x- krát otočím dokola. Někdy se držíme za ruku, ale to mi po chvíli taky vadí, že tu ruku pak jakoby necítím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
20.11.15 21:28

Fujky, potřebuju prostor, abych mohla v klidu usnout, objímání před spaním fakt nemám ráda. Můj chlap je naopak mazel, tak přetrpím tak 2 minuty a pak ho otočím na druhou stranu, abych mohla spát :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Zcela tě chápu, já chci taky usínat v objetí, líp se mi pak spí, ale partner to nemá rád, neusnul by. Občas mi teda dovolí, že ho můžu objímat já zezadu a nebo k němu alespoň strčit nohy. Ach jo :,( :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12216

Tak mi se k sobě přitulíme ráno. Jsme oba zvyklí usínat na břichu a to v obětí moc nejde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754

Prvni rok dva jsme usinali v objeti… manzel by tak usinal dal, ale ja proste neusnu, natoz abych tak dokazala spat, mrskam s sebou celou noc… mame postel 220×200 a stejne pry v noci na muze vrcim, kdyz mi omezuje prostor :) spanek je vazna vec a je ho vecny nedostatek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
20.11.15 21:37

@soney 220×200 8o Ja chci takyyy :lol: my mame 180×200 ale vetsi bych brala..Holcicky se taky rozvaluji a me to. nekdy nuti chodit spat do detskeho pokoje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
20.11.15 21:40

S manželem usínáme v objetí, máme štěstí, oběma nám to tak vyhovuje. Jsme dokonale sehraní, ve spánku synchronizovaně měníme polohy, vždy tak, že se nějakým způsobem objímáme. A moc si to užívám, protože můj předchozí partner to nesnášel. Vadilo mu, že je mu vedro, když jsem na něho nalepená, což mě mrzelo, protože se usínat někomu v náručí je prostě krásný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama