Usínání v objetí

Napsat příspěvek
Tunrida
21.11.15 08:48
@Netopirek píše:
@Tunrida těhotná s obr pupkem a poslední noci k nám chodí do postele Fazole. :zed: My jsme teď přivezli matraci 140 a dáváme ji na ten gauč, ale stejně se těch 20cm na víc nedá využít, protože ty matrace padá dolů.Přesně tenhle máme vyhlídnutý, ale není momentálně na prioritním místě seznamu. Před ní je nová lednice a pračka…

A nechceš to vyfotit? :think: :lol: Jako já bych na vašem místě upřednostnila gauč před ledničkou. Jestli funguje, tak počká :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
21.11.15 08:51
@Litta píše:
U @Zupa je to opačně. Snad se to můj nedozví a nezavede to taky. 8o

No o to se poslední dobou ten můj pokouší taky. Ještě chvilku a skopu ho z tý postele úplně :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12216
21.11.15 08:58

@Tunrida tohle poradi jsem určila ja. Lednice vydává divný zvuky a ja se děsím, že každou chvíli bouchne, do pračky musím mlátit aby se zapla a občas se vypina uprostřed prani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12216
21.11.15 09:05

@Tunrida ja spím v tom volnym rohu. Dcera spí většinou tak jak teď sedi a kočka spí v nohách pritele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.11.15 09:06

@Netopirek Nebouchne :lol:. Ta moje vydává divný zvuky už pár let :lol: Nemáš taky Whirpool? U těch je to prý normální :mrgreen: Pračku ne, ta je určitě přednější :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
12216
21.11.15 09:14

@Tunrida ne tohle je značka Fardo z roku nebrec. Chybi ji police, šuplíky na zeleninu a ovoce. A guma je na mistech cerna. Takže se bojím plisne. :zed: My jsme je odkupovali po předešlých najemnicich za 500/kus. Stim, že si koupime nový. Stěhovali jsme se v červenci. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.11.15 09:29

@Netopirek Jo takhle :lol: Tak to potom jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12216
21.11.15 09:40

@Tunrida ale když to vidim na ty fotce, tak to tak malý nevypadá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
21.11.15 10:31

EDIT: už jsem byla mimo téma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13846
21.11.15 11:48
@Tunrida píše:
No o to se poslední dobou ten můj pokouší taky. Ještě chvilku a skopu ho z tý postele úplně :cert: :mrgreen:

Ale ne, mně to nehrozí. On se tam chodí schovávat před mnou vyzařovaným teplem. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
21.11.15 11:56

@padandy Já bych v objetí neusnula, naštěstí to má manžel stejně.
Nemám ráda, když na mě někdo dýchá, také to tělesné teplo, prostě hrůza pro mě :).
Můj bývalý partner to objetí vyžadoval a zdálo se mu divné, že to tak nechci, že ho asi dostatečně nemiluju 8).
A naštěstí se shodneme s manželem i na další věci - máme oba rádi na spaní chlad a čerstvý vzduch ;).

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
21.11.15 12:20

@Netopirek Na fotce ne no :lol: Umíš dobře fotit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
21.11.15 12:22
@Litta píše:
Ale ne, mně to nehrozí. On se tam chodí schovávat před mnou vyzařovaným teplem. :cert:

No to je u nás právě obráceně. Já jsem chlaďák a manžel dělá radiátor :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12216
21.11.15 12:25

@Tunrida díky :mrgreen: Jsem již přes šest let rodinným fotografem :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama