Usínání v objetí

493
20.11.15 21:08

usinani v objeti

Ahoj holky, zajímalo by mě, zda se svoji polovičkou usinate v objeti.Muj se nerad tuli před spaním, problém je ve me, nemohu takhle usnout.Uz je to pul roku, a to usinani nesnasim. Predtim jsem.mela 8 let vztah s někým jiným, pokaždé jsme usinali v objeti, byli spolu každý den, kdy jsme se neobjali bylo pouze když jsme byli pohádaní. Možná proto se mi tak špatně usíná, ze mam pocit, ze je neco spatne :( s přítelem jsem o tommluvila ale když ho před spaním obejmu tak se začne za cca tři minuty hemzit auz me odstrkuje protože spi.Jak usínáte vy? Pripadne je možné nějak v tomto docílit kompromisu? Možná je to hloupost jen bych rada znala názor ostatnich :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15058
20.11.15 21:12

Já bych v objetí neusnula. Nevydržím to, stejně jako tvůj partner. Obejmeme se, dáme si dobrou noc a pak se odvalíme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
20.11.15 21:12

Ja nevim, jak ostatni ale ja partnerovi dam pusu pred spani a spise kazdy sam :D teda v jedne manzelske posteli, ale tak aby jsme meli dostatek prostoru, ale jinak pred den se objimame bezne. Obema to vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
20.11.15 21:13

My usiname v obětí a moc si to užívám. Manžel většinou usne driv než já a pak se třeba taky odtahne, ale v průběhu noci se k sobě zase prutulime a takhle to máme až do rána. Asi by mě to taky mrzelo kdyby na to nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86

U nas to mame naopak, muj by chtel ale ja tak proste neusnu, a kdyz jo, jsem za chvilku vzhuru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527

My takhle usinali několik let. Teď spime s dětmi, protože v noci často kojim. Tedy uspim, odsunu děti, pritulime se a jak usnu, tak mě manžel supne na moji postel a prituli se k prckum. Já si na toto usínání musela zvyknout. Ale manžel je takový tuliš a už to i já vyloženě vyzaduji :-) tak se pritul a jak se začne vrtet, tak se k němu pritoc zády a ať přes Tebe hodí ruku..budete v podstatě prituleni a on bude mít svůj prostor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20341

Vyžadovat v dospělém věku usínání v objetí, mi přijde už trochu ujeté. A to jsem dost kontaktní. Co budeš dělat, až se Ti do postele nasáčkuje dítě nebo rovnou dvě? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4006
20.11.15 21:14

Je to moc hezké usínat v objetí, někteří lidé ale na to nejsou. Podle mne se ale na to dá zvyknout, stejně jako spaní s někým kdo třeba chrápe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7607
20.11.15 21:14
@Ukulina píše:
Já bych v objetí neusnula. Nevydržím to, stejně jako tvůj partner. Obejmeme se, dáme si dobrou noc a pak se odvalíme. :)

Nápodobně…já totiž než usnu, změním x krát polohu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
20.11.15 21:15

Mne to nejde takto usnout, potrebuju se pred usnutim stelovat do vhodne polohy. Blby bylo, kdyz ke me chodil v noci nejmladsi a chtel se tulit, dospelemu se to da vysvetlit (ze? :mrgreen: ), ale jak rict diteti, ze je mi to neprijemne.
Kompromisem se tedy stalo tuleni zada na zada, syn mel fyzicky kontakt, ja volny prostor k pohybu rukou a nohou.

Ale pokud chlap spi na brise nebo na zadech, tak to moc asi nepujde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Usiname jak kdy, nekdy v objeti, nekdy k sobe otoceni zadky :mrgreen: Ja se ale vetsinou budim v noci a potrebuji se pritulit, tak ho proste obejmu zezadu kolem pasu a je to :palec: Prijde mi to jako dobry kompromis, treba to takhle priteli vadit nebude, ty se budes tulit, zatimco on bude mit „prostor volny“.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175

A nebo se aspoň držíme za ruku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4576
20.11.15 21:16

Tuleni je moje noční můra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8321
20.11.15 21:17

Manželka ráda usíná když jí držím, normálně spooning jak se anglicky říká. Akorát když usnu tvrdě tak mne neodvalí když mám přes ní tlapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco2
20.11.15 21:17

Muz by rad a dostava to pravidelne jako darek k vyroci :mrgreen:…ja spim na brise, oblozena polstari, vyzaduji svuj prostor a pokud ho nemam, tak pry kopu ;).Ale zas tak hrozne to byt nemuze, snasi-li to patnact let, nebo mu to vynahrazuji jinak :jazyk:.

Lobbuji za svou postel, ale holt muz ma pravo veta.

Příspěvek upraven 20.11.15 v 21:19

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama