Uspokojenie ústamy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.4.21 12:30

Uspokojenie ústamy

Baby vzrušuje vás keď fajčite priateľovy?
Ja chcem len vedieť ci vás to vzrušuje alebo to s vamy nic nerobí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5026
13.4.21 12:33

Tak já už fajčím manželovi :) nicméně ano vzrušuje mě to a dělám to víc než ráda. Naopak nesnáším orál u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12332
13.4.21 12:41

Ne, ale hlavne, ze to vzrusovalo jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8346
13.4.21 13:06

Nechutné, olizovat si pohlaví :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5000
13.4.21 13:10

Mě nejvíc vzrušuje ten tvůj pravopis :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6827
13.4.21 13:13
@Josefuna píše:
Nechutné, olizovat si pohlaví :roll:

Ja myslel, ze jste s manzelem sexualni roboti? To delate kazdy den jen misionare?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
13.4.21 13:19
@Julča001 píše:
Mě nejvíc vzrušuje ten tvůj pravopis :roll:

Přesně tak. Ale většina lidí co má takové starosti podle toho i píše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
13.4.21 14:05

@kemeny13 no já nevím teda. Je to dotaz, žádná starost. Nedělala bych z kuřby přípravu na diktát a neponižovala druhé, když se prostě jenom ptají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8752
13.4.21 14:07
@Anonymní píše:

Já chci vědět, jaká budou ve středu tazená čísla ve sportce. Když vyhraju, bude mě to taky vzrusovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
13.4.21 14:30
@Martha03 píše:
@kemeny13 no já nevím teda. Je to dotaz, žádná starost. Nedělala bych z kuřby přípravu na diktát a neponižovala druhé, když se prostě jenom ptají…

Samozřejmě, že je to dotaz. Nicméně myslím, že většina normálně smýšlejících lidí se na takové věci moc neptá. A to, že pravopis dotazu odpovídá je toho jen důkazem. Tím chci říct, že lidé ovládající pravopis takové téma zakládat nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
13.4.21 14:43

@kemeny13 chápu co tím myslíš, ale přesto bych nespojovala přímo gramatiku s úrovní dotazu. Notabene v době, kdy lidé píši na mobilech, ve spěchu atp a už vůbec na webu, kde o úrovni některých dotazů můžeme polemizovat i když se tam zdá gramatika správná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
13.4.21 15:01
@Martha03 píše:
@kemeny13 chápu co tím myslíš, ale přesto bych nespojovala přímo gramatiku s úrovní dotazu. Notabene v době, kdy lidé píši na mobilech, ve spěchu atp a už vůbec na webu, kde o úrovni některých dotazů můžeme polemizovat i když se tam zdá gramatika správná…

Já si naopak myslím, že právě zde je na místě spojovat pravopis s úrovní dotazu. Může to být samozřejmě jen můj názor, ale co jsem se setkala v řadě případů bohužel jedno odpovídá druhému. A určitě i pokud budu psát z mobilu tak to bude možné bez hrubek.
Asi se shodneme u úrovně dotazu, kde je, ale ve většině případů pravopis tomu odpovídající.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5000
13.4.21 15:15
@Martha03 píše:

Jasně, tohle je životně důležitá otázka, kterou bylo potřeba položit ve spěchu. Skoro bych si i myslela, že aspoň jednu z těch 3 hrubek v tak krátkém textu by mobil dokázal opravit :think: Ale jo, klidně tu laťku ještě snižujme, není potřeba nic umět a je to jedno, pak to tady vypadá tak, jak to vypadá (nemyslím na emiminu, ale tak celkově).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
13.4.21 15:25

@kemeny13 @Julča001
No já nevím, v dotazech typu, zda je bolest břicha a píchání v boku příznak těhotenství a podobných témat, tak opravdu uvažuji nad inteligencí takových uživatelů… Ale jo váš názor vám neberu. Já nemám přehnané nároky na anonymní lidi na netu. Spíš si zametám před vlastním prahem než si honit ego v gramatice. Nicméně každý to máme jinak. Někoho baví sex a to kolem a někoho chcaní na testy :nevim: každej jsme nějakej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72105
13.4.21 15:36
@Anonymní píše:

Nerobi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat