Útok na Mš

Anonymní
6.5.21 18:48

Útok na Mš

Zpráva na idnes a mail ze školky. Co na to říkáte? :nevim:

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás informovat, že nás dnes kontaktovala Policie ČR s oznámením, že se na území celé ČR objevila výhružka střelným útokem v MŠ, dnes a zítra 7.5. 2021.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8562
6.5.21 18:52

Debilni anonym. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
6.5.21 18:53
@Anonymní píše:
Zpráva na idnes a mail ze školky. Co na to říkáte? :nevim:

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás informovat, že nás dnes kontaktovala Policie ČR s oznámením, že se na území celé ČR objevila výhružka střelným útokem v MŠ, dnes a zítra 7.5. 2021.

který kraj nebo město, mi nic nepřišlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
6.5.21 18:57

Nám mail ze školky přišel taky. Vůbec jsem nevěděla že se něco takového děje. Každopádně nás z mš pouze upozornili aby jsme dávali pozor kolem školky, jestli tam nejsou nějací cizí lidé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1604
6.5.21 19:02

Pokud školku někdo varoval, tak oni musí varovat vás. Je to jejich povinnost.
Jestli opravdu někdo plánuje jít a střílet ve školce, to je otázka. Docela často si takovým voláním krátí čas bezdomovci a jiné pochybné existence, kterým je venku zima a chcou se nechat zavřít.
Vůbec bych se nedivila, kdyby to vyhrožovalo nějaké děcko co se tím chce zabavit.
Na internetu už jsou o té výhružce články, tady jeden z mnoha:
https://www.denik.cz/…0210506.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
6.5.21 19:10

Ať už to dotyčný anonym myslí vážně, nebo chce jen vyvolat strach a paniku, je mi z toho šoufl. Na jednu stranu, kdyby to opravdu chtěl udělat, tak to prostě udělá a nebude nikoho varovat předem. Stejně bych to ale brala vážně a dítě radši nechala doma. Člověk nikdy neví, na světě je spousta magorů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29315
6.5.21 19:14

Prý nespecifikovali, jaký kraj a už vůbec ne obec. ALe není to poprvé, není to tak dlouho, co bylo něco podobného, ted nevím, o co konkrétně šlo. Trestala bych takové věci pořádnou pálkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
6.5.21 19:15

Může to být hoacs, ale pro jistotu bych dítě do školky neposlala jestli to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53889
6.5.21 19:17

Začíná to tady být divoké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34637
6.5.21 19:18

Nám nikdo nic neposlal, vím to jen z médií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11183
6.5.21 19:23

Ředitelka odpoledne obvolavala rodiče a informovala, školka bude hlídána a děti budou pro jistotu jen uvnitř, přesto prosila, ať rodiče pokud mohou, raději nechají děti doma. Já můžu, dceru doma necham. Přestože si nemyslím, že by se něco stalo a z duše se mi příčí, že podstatou terorismu jsou právě média a šíření informací vyvolávajících strach, tak za celoživotní výčitky mi to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34637
6.5.21 19:30

Takže chyba lávky, u školek je transparent a už jsem dostala mail.

Je to podobná akce, jak před časem šílenec volal, že v některém Kauflandu je bomba, ale neřekl ve kterém. A zavírali všechny Kauflandy v Olomouckém kraji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15155
6.5.21 19:30

Lidi jsou magoři…a teď v době covidu je těch magorů víc než kdy jindy, mi přijde…lidem z toho už hrabe.. Kdyby někdo chtěl zaútočit doopravdy, tak neposílá anonym, ale jde a udělá to.. určitě nebude nikoho předem varovat, to by mu ten útok poněkud ztížilo..pro klid duše bych ale taky dítka nechala doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
6.5.21 19:31

Já už dceru na zítra omluvila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53889
6.5.21 19:35

Svět je hodně nemocný a v prd. l se obrací, když si hovada berou i děti, že jsou terčem jejich útoků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat