Úvaly a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenny2001
Nováček 5 příspěvků 06.11.10 19:38
Úvaly a okolí

Ahoj je někdo s okolí?Máma dva kluky 4 a 1

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Hanina
Stálice 71 příspěvků 19.11.10 13:29

Ahoj Jenny,
jsem přímo z Úval a mám jednoho roubíře 16 měsíců a těď se zrovna vzbudil ozvu se později.

wercuska
Kelišová 5657 příspěvků 07.01.11 07:46

Holky ja jsem ze Sestajovic a mam pul rocniho chlapecka :mrgreen:

Jenny2001
Nováček 5 příspěvků 10.02.11 09:56

promin dlouho jsem se tady neukázala zapomela jsem na tyto stranky :-?

Hanina
Stálice 71 příspěvků 14.02.11 13:31

To neva taky jsem teď neměla tolik času,rostou nám stoličky tak jsme trochu mrzutý.
Chodíte někam cvičit?Já o tom uvažuju jen zatím nevím kam.Kdyby si měla chuť tak můžem někdy jít s dětmi na procházku.Sice počasí nic moc,ale snad už brzo bude líp. :wink:

Jenny2001
Nováček 5 příspěvků 18.02.11 17:53

Hani na cviceni nikam nechodime starsi syn ted zacne chodit do skolky takze mame vydaje s placeni skolky.Na procházku nebo to spíše vydím na hřiště protože mrnous v kocarku nechce byt a na prochazkach nechodi tam kam ja chci v breznu uz by melo byt krasne :-)

Hanina
Stálice 71 příspěvků 22.02.11 13:04

Tak to moc dobře znám.Malý taky nejradějí chce jít na druhou stranu než potřebuju a nebo to rovnou namíří do silnice.Ale zatím mám tu výhodu,že vydrží i v kočárku,ale nesmíme dlouho někde stát.To se začne vztekat.Dětský hřiště tu snad co já vím máme dvě.Jedno na Slovanech a jedno v Pařezině (bydlím pobliž)vsadim se že ty bydlíš poblíž těch Slovan viď?
Je to docela dost daleko od sebe.Úvaly se za poslední dobu dost rozrostly.
Na to cvičení chci začít chodit jenom aby malý byl mezi svými vrstevníky,protože mám kamarádky co už mají starší děti.Tak by se nám stejně starý kamarád hodil :-) Tak si počkáme na to krásný počasí už aby to bylo.Todle počasí už mě neba. :-(
A co školka to je taky kapitola.Kamarádce tu dceru teď nevzaly mají dost přísné podmínky. Už víš jestly vás vezmou?A koukám že staršího dáváš až od 4 let já to možná budu mít taky tak.

Jenny2001
Nováček 5 příspěvků 06.03.11 10:59

Hani ja jsem starisho hlasila do statni skolky uz od 3 letech ale nevzali mi ho kord kdyz jsem na materske s malym lestost bude starsimu uz 5 takze ho museji do statni 100% vzit ale uz je to snim doma k nevydrzeni tak musel do soukrome.a je s uval nejsem vubec bydlim v Masojedech ale to je kousek takze dojedu

Hanina
Stálice 71 příspěvků 17.03.11 18:26

Tak jsem se sem konečně dostala.Něják poslední dobou nestíhám.Jak bylo krásně tak jsme byli pořád venku,ale dneska jak leje tak už nevím jak ho zabavit.
K tomu mi začal lézt po gauči tak je o hlídání navíc.To je škoda že nejsi z Úval já bohužel pojizdná nejsem.
Jak to zvládáš dvě děti to se teda fakt nenudíš.Mě momentálně dá zabrat to jedno až až tak si to neumím představit.Zvlášť jestli máš obě tak akční jako já to jedno.

Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 21.03.11 21:09

Ahojky, moc prosím někoho úvalského o radu. Hřiště „V Pařezině“ najdu kde??? :lol:

Hanina
Stálice 71 příspěvků 22.03.11 18:49

Je to ulice Rašínova řekla bych že je to přesně uprostřed.Je to mezi rodin.baráky vstup brankou určitě to najdeš.

Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 23.03.11 11:52

Jé, moc díky! Tam už jsme jednou byli, ale nějak mi uniklo to pojmenování :mrgreen:
Jinak kdyby se tedy plánoval nějaký úvalský sraz, taky se ráda seznámím :-) Mám dva kluky, starší 4 pryč a mladší na konci června 2 roky :-) Nejsme sice vyloženě místní, ale do Úval to máme kousek a navíc tam máme prodejnu, tak se tam vyskytuji často a jsem pojízdná velkým autem…takže pro jednu maminku s dítkem je místo (třeba na výlet do ZOO a tak).

Hanina
Stálice 71 příspěvků 23.03.11 18:54

Tak to máš klučinu o měsíc staršího než je můj. :-) (konec července)tak můžeme probírat ty naše roubíře. :lol: Zrovna se učíme na nočník a zatím nám to moc nejde.Můžu se zeptat jestli nejsem příliš zvědavá o jakou prodejnu jde?Já mám pocit za tu dobu co tu bydlím že tu právě není skoro žádný krám.Ale nemusíš odpovídat jestli nechceš.Jsem zvědavka co :oops:

Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 23.03.11 19:55

Vidíš a já většinou v Úvalech pořídím vše co potřebuju, nerada se táhnu někam do Prahy :lol:
Naše prodejna je u školy, se silikonovýma hodinkama :wink: Určitě budeš vědět, protože ta výloha je myslím nepřehlédnutelná :mrgreen:
Nočník u nás nehrozí, jak ho vidí zdřevění mu nohy a ani si nesedne. Ale jsem v klidu, se starším to bylo naprosto stejné a už se podruhé nervit nehodlám. Měl plíny vesele skoro do tří let a pak se sám na dovolené odplenkoval i na noc během jednoho týdne.
Kam s malým chodíš, když jste venku?

Hanina
Stálice 71 příspěvků 25.03.11 13:37

Jojo znám moc dobře - jedny hodinky už máme doma(neteř neodolala). :-D Dík za uklidnění okolo nočníku :-)
Já to teda taky nijak nehrotim a ani nejsem tak pečlivá,občas zkusíme sednout,občas se zadaří ale jinak žádný zájem o něj není.Jen tchýňka se švagrovou mě občas dovedou vytočit :cert:
Chodíme tak různě:buď se jdem jen tak projít tady v pařezině nebo jsme doma na zahradě a občas jdeme taky něco koupit do Úval,ale je fakt že až dole u školy jsem dlouho nebyla.Většinou to co potřebuju tak koupim u nádraží.
Taky chodíme cvičit ale teď máme pořádnou rýmu tak doufám že nic víc nebude. :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Karolíny: Expřítel nevěří, že je konec. Pořád to na mě zkouší

S přítelem jsem vydržela dva roky a i to bylo až moc. Udělal si ze mě služku,... číst dále >

Tanga přestala být sexy. Ženy dávají přednost rafinovanějším střihům

Už žádný diskomfort a „ypsilon“ vykukující zpod lemu džín. Místo toho pohodlí... číst dále >

Reklama