Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Zrdavím určitě v pondělí k dr zajděte i kdyby už zvíšenou neměl já to takhle měla třy týdny(měla jsem 40cítky) a skončila jsem ve špitále nechci tě strašit to vůbec ale jenom píšu svou zkušenost jasně je tam i jiný věk ale takové zvíšené teploty bych nepodceňovala