Reklama

Už chci rodit!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wisha
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 13.10.18 17:51
Už chci rodit!!!

Zdravim vsechny nastavajici maminky, co uz maji kolem terminu :) Taky uz se nemuzete dockat, az to budete mit za sebou?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Enicka
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 13.10.18 17:57

Já mám termín až v listopadu ,ale už to chci mít taky za sebou!!

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 13.10.18 17:58
@Enicka píše:
Já mám termín až v listopadu ,ale už to chci mít taky za sebou!!

Já v únoru a taky už se těším až to bude za mnou :lol: :lol: :lol: to je asi u porodu normální :mrgreen: :mrgreen:

Enicka
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 13.10.18 18:01

@Lainaire8 Ani tak nejde o ten porod ,ale o to jak jsem už tlustá ,nic nemůžu a porad unavená. :)

pannda
Kelišová 6509 příspěvků 33 inzerátů 13.10.18 18:14

Vydržať !!!!

semisova
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 13.10.18 18:15

Já jsem 35+2, čekám třetí, (první se narodilo 35tt, druhé v 36tt) podle doktorky mi hrozí opět předčasný porod, malý už od středeční kontroly úplně narvany hlavičkou dole, ze jak praskne voda nebo by mimořádně přišly driv kontrakce, mám hned jet :lol: první děti byly překotně a do dvou hodin od prasknutí vody venku. :dance:
Takže jsm už nervózní,vše doma sbaleno a připraveno, nechce se mi nikam po vyletech, jednak abych ho přežila ještě 2v1, ale taky mám hrozne bolesti v trislech. Špatně se mi sedí, chodi stojí, bolestivé pohyby už ani nekomentuji.
Jinak mám navrch necelých 5kg, malej odhad cca 2kg ale jak to muže už kdykoliv přijít jsem z toho nervózní.

Wisha
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 13.10.18 18:33

@Enicka Ja mam termin pristi nedeli, ale uz jsem taky jako koule, vsude me boli a picha a uz chci mit za sebou ty nervy, kdy cloveka pichne v brise a hned „ze by?? Hmm..tak zas nic“ :lol:
@Lainaire8 Tak to jeste chvilku potrva :D
@semisova Ja prvniho syna porodila 35+1 a vsichni me varovali, ze si telo predcasny porod pamatuje a druhy se rodi vetsinou jeste driv, takze jsem cely tehotenstvi byla trochu ve stresu, abych neporodila az MOC brzo, byla jsem smirena opet s pobytem na JIP, a ejhle, zitra zacinam 39.tyden :D ale uz me to opravdu nebavi.
Dneska uz jsem i myla okna, a zatim porad nic :D

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 13.10.18 19:41

Makala jsem na stavbe cely devaty mesic, minule jsem rodila tyden pred terminem, ted 40+4, po Hamiltonu, trochu otevrena, bolesti furt, ale zadna pravidelnost. Kopla bych do toho, lepsi je odzit si tu bolest jednou a ne takhle kolik dni, muset se furt pozorovat a jeste ta hruza prede mnou.

Wisha
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 13.10.18 20:28

@kacakaca Ty pocity znam…Taky se prave furt pozoruju a napjate cekam, bricho mam uz 14 dni tvrdy prakticky cely dny, uz me budi poslicky i v noci, ale proste furt prd z toho :D

cestovatelka11
Kecalka 193 příspěvků 13.10.18 20:28

přidávám se, dnes sem začala 37tt… už sem nemotorná, břicho všude kam se hnu a hlavně si říkám kdy to bude…
Prý ženy mají podobný porod jako matky- mi bylo řečeno od více lidí, tak to bychom tu do týdne byly ve třech… malý to má „povolené“ až po 20.10. :D

Wisha
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 13.10.18 21:09

@cestovatelka11 Taky jsem to slysela :) Mama rodila me nejak tesne pred terminem a mladsi sestry tedy ve 26tt, byly dlouho v inkubatoru. Tak prvniho syna jsem mela predcasne, a ted tedy kolem terminu? :D jee kdyby tak jeste treba dnes v noci…

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 14.10.18 03:56
@Wisha píše: :D jee kdyby tak jeste treba dnes v noci…

Tak co??

Mne ty bolesti skoncily. :zed: Vecer se mi nedarilo rozhybat bricho, normalne hrozne radi, vyliza ven a ted po pulhodine buzeni jeden stouch. Tak jsem si v noci rikala, ze rano pojedu na kontrolu a pri te prilezitosti mozna reknou Madam, jste otevrena na 5cm :lol: a ted se dite zrovna probralo. I kdyz teda do te gymnastiky, na kterou jsem byla do vcera zvykla, to ma hodne daleko.

Wisha
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 14.10.18 08:15

@kacakaca :lol: to je taky muj sen, ze pojedu na kontrolu a reknou mi, ze uz mam vlastne vetsinu porodu za sebou a pritom budu mit jen normalni poslicky :D na netu ctu hromady prispevku, kde zenske pisou, jak je porod vubec nebolel, ale podle me museji kecat…Neumim si predstavit, ze by to nebolelo, ale bylo by to fajn :mrgreen: Ja vcera umyla okna a vchodove dvere, vecer jsme si po dlouhe dobe s manzelem udelali hezky chvilky (prvorozeny je na vikend na hlidani), a stejne porad nic :roll: Ja toho mladsiho snad nevyzenu :D

cestovatelka11
Kecalka 193 příspěvků 14.10.18 08:34

my tuhle meli s chlapem taky romantiku a pak e v noci nekolikrat vzbudilo tvrdnuti bricha, tak jsem si rikala, ze romantika uz jen po ranu.. aby to na me prislo až budu aspon malinko odpocata a ne strhana po celym dni.. Me vcera bolel brich přes den a v noci nic… sem prvorodicka, takze premyslim nad kazdym nepohodlým jestli to jako náhodou uz nezačíná. Ale změna oproti včerejšku- mám strašně citlivá prsa… na kontrolu jdu ve čtvrtek- to budu mit terpve vysledky na streptokoka, takže do té doby něchávám vypuzování na přírodě a od pátku budu zkoušet vypuzovat :D jako prostředky na vypuzovaní jste zatím praktikovaly? :D

Wisha
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 14.10.18 09:30

@cestovatelka11 Hele u prvniho syna jsem si cely tehotenstvi valela sunky doma, pak jsem sla s manzelem do ZOO a den predtim jeste na dlouhou prochazku, a uz jsem citila, ze mi boli bricho nejak vic, i mi hodne spadlo dolu, a o dva dny pozdeji jsem uz rodila - 35+1. To ted mam zaprah cely tehotenstvi, malej je divoch, takze chodime ven, clovek nema moc sanci se valet, krome dnu, kdy je na hlidani, a holt jsem zvykla se hybat a nechce se mladsimu ven :D piju uz 14 dni malinikovej caj, sprchuju se horkou vodou, tenhle tyden jsem uz zacala zase pit i kafe - sice s hromadou mlika, ale stejne…Ale porad nic. Bylo by fajn, kdyby me to chytlo, kdyz mame hlidani pro prcka, ale urcite me to chytne, az bude manzel v praci a ja s malym doma sama :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >