Už mám po porodu, bolest břicha

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6895
5.6.14 20:58

Velká gratulace :kytka: :kytka: :kytka: a u třetího bolest břicha byla ještě horší jak celý porod… řekni si o něco proti bolesti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7989
5.6.14 21:02

Ahoj, mě osobně nejvíc bolelo zavinování u druhého dítka a bála jsem se, co bude po třetím porodu a nic, absolutně žádná bolest, trošku tlak, při přiložení a to bylo vše, takže to není stoprocentní, že to bude horší :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
5.6.14 22:03

@slavuska1 @Xiraxinek ále, tak víte co, ženská vydrží všechno ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
5.6.14 22:07
@Antonie Bolavá píše:
@slavuska1 @Xiraxinek ále, tak víte co, ženská vydrží všechno ;)
ženská a kůň :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
447
6.6.14 06:15

Dekuji holky. Ja od vcerejska i zvracim a neni mi dobre. Tak snad to bude dobre..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
6.6.14 18:16

@Antonie Bolavá To mi ani neříkej, já rodila ve středu a teda bolesti mám příšerný. Při kojení umírám, horší jak porod. Takhle do třetího nepůjdu 8o :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
17630
6.6.14 18:25
@Ettelwen píše:
@Antonie Bolavá To mi ani neříkej, já rodila ve středu a teda bolesti mám příšerný. Při kojení umírám, horší jak porod. Takhle do třetího nepůjdu 8o :nevim:

ale půjdeš ;) To za to přece stojí :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
447
7.6.14 05:54

Dekuji holky. Uz vcera odpoledne bylo vse v poradku., jako kdyz mavnete proutkem. Cim vic se malej priklada, tim je lepe. Ten broucek zato stoji :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková