Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Velká gratulace
a u třetího bolest břicha byla ještě horší jak celý porod… řekni si o něco proti bolesti.
Ahoj, mě osobně nejvíc bolelo zavinování u druhého dítka a bála jsem se, co bude po třetím porodu a nic, absolutně žádná bolest, trošku tlak, při přiložení a to bylo vše, takže to není stoprocentní, že to bude horší ![]()
@slavuska1 @Xiraxinek ále, tak víte co, ženská vydrží všechno ![]()
@Antonie Bolavá píše:ženská a kůň
@slavuska1 @Xiraxinek ále, tak víte co, ženská vydrží všechno
Dekuji holky. Ja od vcerejska i zvracim a neni mi dobre. Tak snad to bude dobre..
@Antonie Bolavá To mi ani neříkej, já rodila ve středu a teda bolesti mám příšerný. Při kojení umírám, horší jak porod. Takhle do třetího nepůjdu
![]()
@Ettelwen píše:
@Antonie Bolavá To mi ani neříkej, já rodila ve středu a teda bolesti mám příšerný. Při kojení umírám, horší jak porod. Takhle do třetího nepůjdu![]()
ale půjdeš
To za to přece stojí ![]()
Dekuji holky. Uz vcera odpoledne bylo vse v poradku., jako kdyz mavnete proutkem. Cim vic se malej priklada, tim je lepe. Ten broucek zato stoji ![]()