Už nevím, co s ním v tomhle počasí

442
31.5.13 09:32

už nevím, co s ním

To počasí je děsné, už mi to leze na nervy a už nevím, co s tím naším prckem mám dělat. Od pondělí do čtvrtka jsme jezdili po návštěvách. Dnes jsme doma, ale je to děs. Nic ho nebaví, pořád se vzteká. Tak je to vždy, když jsme zavření doma. chtěl by ven, ale to nejde. Leje jako blázen. Nemáte nápad, jak ho zabavit? Co máte v plánu vy? Jste na tom taky tak? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41882
31.5.13 09:33

Jsem na tom úplně stejně. Natvaná, znuděná a líná :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13827
31.5.13 09:34

Chodíme ven i v lijáku. Dítě pláštěnku a holíny, já deštník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5200
31.5.13 09:35

@anykam
Stojí to za prdTaky plánuju nějakýho chudáka oblažit návštěvou :mrgreen: My (9m) děláme paci paci a podobný kraviny, ukazujeme si v knížce a docela nás zabaví vařečky a jiný kuchyňský náčiní. Jo a pet lahev, ta taky. Záleží, jak máš starý dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
31.5.13 09:35

Mám to stejně… Dneska budu dělat modelínu, tak se tím snad obě na chvilku zabavíme :roll:
http://www.brydova.cz/…ina-pro-deti-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
CokeLady
31.5.13 09:36

A jak je starej? U nás je teda taky hnusně, ale nějak to neeším, protože to stejně neovlivním. Ale aspoň jednou denně ven jdeme i kdyby pršelo.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
442
31.5.13 09:38

Mám doma roční akční torpédo. Nejhorší je, že už ho ani vařečky a hrnce nebaví a o hračkách ani nemluvím, zkusila jsem i voskovky, ale to ho vůbec nezaujalo. :zed: na návštěvu už nemáme kam!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
31.5.13 09:41

Tady je dneska echt hnusně a já jdu s děckama na letiště, je tam dětský den. Vůůůůbec se mi nechce :? Nedivím se, že je tvůj malý protivný, taky jsem :? Vůbec jsem neporadila, promiň..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
CokeLady
31.5.13 09:41

@anykam tak to jsme na tom stejně… u nás boduje krámování, prostě já něco dělám, uklizím apod. a on si krámuje a objevuje. :think: 2× denně spí, pak jdeme ven i když prší nebo mat. centrum nebo aby přišel nějaký kamarád k Vám aby si hráli spoli…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
342
31.5.13 09:42

Herna, plavání - mimo domov a doma modelína, razítka (už jsou na zdi), vaření, pečení, pohádky :) taky mě nic nebaví a to počasí mě sakra nebaví!! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
31.5.13 09:42

@PetiteFillette jdete jo? My jsme si taky říkali..ale prdíme na to, v tom hnusu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
31.5.13 09:44

@lyrica Jdeme no :roll: Manžel tam má ukázky techniky a říkal, že sice se tam není kde moc schovat, ale děcka tam prej pobíhají. Což, Lindě dám holiny a kapucu a nazdar, ale úplně živě vidím, jak tam malej zpruzelej, protože ho nepustím z kočáru, aby se bahnil v kalužích :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
31.5.13 09:45

@PetiteFillette Alespoň sis trochu ulevila :mrgreen:
@CokeLady to se máš, že spí dvakrát denně, Mates už spí jen po obědě, venku jsme byli hned ráno se psem, ale jen na fofr, začalo hrozně lejt. Teď se na chvíli zabavil. Vykrámoval celou zásuvku u počítačového stolu. :potlesk: Musím zkusit někoho pozvat na návštěvu, jinak se tady z toho oba zblázníme. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
31.5.13 09:47

@pidalina dobré rady, ale plavat moc nechce, herna v nedohlednu. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
31.5.13 09:48

@anykam No to jo :mrgreen: