Úzká předkožka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 22:26
Úzká předkožka

Dobrý večer, mám takový problém s partnerem. Má docela dost zůženou předkožku a to tak že ani při erekci předkožku nepřetáhne přes žalud. Nikdy dříve jsem se s takovým problémem nesetkala. Má s tím někdo z vás zkušenosti? Vadí mi to jak z estetického důvodu tak i z fyzické stránky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
radek9
Kecalka 167 příspěvků 07.01.19 22:27

ehmmm .. tak se na to nedívej ? …

Kriss Tina
Kelišová 7055 příspěvků 07.01.19 22:28

No a co s tím chceš dělat? Leda by přítel byl ochotný jít na obřízku, je to pak lepší esteticky i z hlediska hygieny, ale který chlap to hned běží dobrovolně podstoupit? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 22:54

Myslím, že má partner to samé, ale nevadí mi to ( jeho žalud nevidím ani když je v klidu) .. Kdyby byl nějaký problém tak si asi zajde k doktorovi, ale jinak to nemá v ničem vadit :)

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 07.01.19 22:57

Bohužel toto je velký problém mam podobny problem a doktor na to doporučil jediné obrizku.jenze si nedovedu představit co.by na to.rekla budoucí přítelkyně aby ji to.nevadilo

Medičkaa
Kecalka 224 příspěvků 11 inzerátů 07.01.19 23:19

Znam dva muže kteří tento problém měli. Můj ex, tam jsem si na to prostě zvykla i když to nebyla žádná hitparáda, ten to řešit nijak nechtěl, styděl se. A potom jeden známý, který nám o tom tedy jen vyprávěl (pod vlivem spousty panáků :D ) a ten se nechal obřezat a nemůže si to vynachválit :)

https
Kecalka 124 příspěvků 07.01.19 23:27
@B4RC3LON4 píše:
Bohužel toto je velký problém mam podobny problem a doktor na to doporučil jediné obrizku.jenze si nedovedu představit co.by na to.rekla budoucí přítelkyně aby ji to.nevadilo

Budoucí přítelkyně by to pravděpodobně kvitovala, jelikož po provedení obřízky dojde postupně ke znecitlivění žaludu a tím ke snížení citlivosti penisu obecně. To má za následek, že chlap pak vydrží o dost dýl…ovšem zároveň se taky může stát, že pak má problém se vůbec udělat.

Mimochodem, spousta operativních zákroků sebou přináší různé kompromisy, takže je dobré se doktora vždycky předtím zeptat, jaké bude mít zárok konsekvence, jaká jsou rizika a jestli nedojde k nějakým trvalým změnám v něčem jiném. Doktoři to rádi přecházejí, aby člověka nevystrašili, ale to je špatně.

Typickým příkladem je u chlapa třeba operace prostaty.

Smutným historickým příkladem je lobotomie, která sice pacientovi vyřešila bludy a noční můry, ale zase ho připravila o veškerou fantazii a radost ze života.

Saulus
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 00:20

Doprcic kde je muj predkozk.. a tentokrat mne to fakt zajima

Mari.G
Závislačka 4980 příspěvků 08.01.19 00:26

Setkala, ze své statistické zkušenosti mám spíš pocit, že je více chlapů s problémem než bez něj. Tehdejší lékařská praxe by tomu i nasvědčovala, že u kluků domrvili, co mohli…No, nadšená jsem z toho nebyla, spíš kvůli fyzičnu, ale to je věc, kterou prostě musíte přijmout, pokud sám přítel nehledá řešení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 12:37

Anonymní, můžeš být konkrétní s tou fyzickou stránkou?

Manžel to má taky, řešit to nechce, protože se stydí. Při některých polohách ho předkožka „tahá“. Má taky dost sníženou výdrž, což s tím podle mě souvisí. Obřezat by se nenechal nikdy. Má žalud velmi citlivý, zbláznil by se bolestí, kdyby mu ho nic nechránilo.

Patová situace…

gin 124
Ukecaná baba ;) 2277 příspěvků 08.01.19 13:06
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám takový problém s partnerem. Má docela dost zůženou předkožku a to tak že ani při erekci předkožku nepřetáhne přes žalud. Nikdy dříve jsem se s takovým problémem nesetkala. Má s tím někdo z vás zkušenosti? Vadí mi to jak z estetického důvodu tak i z fyzické stránky.

Nevím, kolik je vašemu partnerovi ale už čtyři roky existuje na českém internetu návod na řešení tohoto problému. Je to sice pro náctileté kluky, ale vím o případu, kdy to jistý Petr vyřešil bez operace teprve ve svých dvaatřiceti letech. Ten návod je zde:

https://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/

Kriss Tina
Kelišová 7055 příspěvků 08.01.19 13:11
@Anonymní píše:
Anonymní, můžeš být konkrétní s tou fyzickou stránkou?Patová situace…

Ono s tou předkožkou třeba min vydrží při sexu, to bude asi ta fyzická stránka :) taky je daleko obtížnější hygiena, můžou se pod tím držet nečistoty, tvořit záněty, může ta předkožka popraskat a když je fakt těsná že vůbec nejde a zajde to do extrému, tak se pod ní můžou držet i rakovinotvorné buňky a v pozdějším věku s tím chlapi můžou mít docela problémy. Ale fakt málokterý chlap si na to nechá dobrovolně sáhnout, dokud vyloženě nemusí.

gin 124
Ukecaná baba ;) 2277 příspěvků 08.01.19 13:15
@Kriss Tina píše:
No a co s tím chceš dělat? Leda by přítel byl ochotný jít na obřízku, je to pak lepší esteticky i z hlediska hygieny, ale který chlap to hned běží dobrovolně podstoupit? :lol:

Pokud ten chlap není cirkumfetišista, tak po té co se doví to, co v ČR vchází pomalu ve známost ve známost teprve v posledních pěti letech, že muž při radikální amputaci předkožky přijde o 5/7 svých nejcitlivějších erotogenních zakončení a může mít kvůli tomu velké potíže ve svém sexuálním životě, které mohou skončit až anorgasmií, tak jen tak lehce amputaci své předkožky nepodstoupí nikdy.

gin 124
Ukecaná baba ;) 2277 příspěvků 08.01.19 13:22
@Kriss Tina píše:
Ono s tou předkožkou třeba min vydrží při sexu, to bude asi ta fyzická stránka :) taky je daleko obtížnější hygiena, můžou se pod tím držet nečistoty, tvořit záněty, může ta předkožka popraskat a když je fakt těsná že vůbec nejde a zajde to do extrému, tak se pod ní můžou držet i rakovinotvorné buňky a v pozdějším věku s tím chlapi můžou mít docela problémy. Ale fakt málokterý chlap si na to nechá dobrovolně sáhnout, dokud vyloženě nemusí.

Příliš tu strašíte. Zmrzačující amputace předkožky je totiž mnohdy stupidní propagandou vychvalována až do nebes a přitom je ta nejcitlivější část mužského těla nehorázně démonizována. A to se táhne už od velmi pokrytecké viktoriánské doby, od poloviny předminulého století. Vím o moc dobře, co jde, sám jsem měl takovou stupidní cirkumfetišistickou propagandou vymytý mozek a prokoukl jsem to teprve před necelými pěti lety.

Kriss Tina
Kelišová 7055 příspěvků 08.01.19 13:23

@gin 124 jasně takže si ho má radši nechat uhnít, když není jiná možnost, než aby obětoval kus citlivé zóny?? Neříkám ať na to běží každej dobrovolně, ale někdy je prostě situace kdy se musí obětovat kus potěšení ve prospěch zdraví. Jasně že ne proto, že se to aktuální partnerce zrovna nelíbí no.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >